Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Serwery Gier na arhn.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Istnieje możliwość uruchomienia dedykowanych serwerów dla różnorakich gier online. Więcej detali wkrótce, a na razie krótka ankieta. W którą z tych gier gralibyście na naszych serwerach? Zachęcam do sugerowania własnych tytułów!
Zdecydowanie Counter-Strike: Global Offensive. Od dawna duża część teamspeakowej załogi Arhn.eu zagrywa się w tę gierkę i chyba nawet nie byłbym w stanie wymienić wszystkich Arynowych graczy Winking Anyway, Global Offensive jest jedną z najbardziej atrakcyjnych gier w ostatnim czasie, ponieważ oprócz doskonałej rozgrywki jaką prezentuje, dodatkowo bawić można się w kamuflaże i otwieranie skrzynek, co jeszcze bardziej motywuje do zabawy! Myślę, że nie tylko ja będę za serverem do nowego CS-a, więc śmiało powiedzieć mogę - widzimy się w grze! ;D
Zdecydowanie CS GO oraz Team Fortress, od niedawna mamy niemałą brygada graczy, która namiętnie pyka w CS GO. Smiling
Chciałbym zobaczyć serwer Arhn.eu dla gry Call of Duty 4. Bo jak powszechnie wiadomo na tym forum, do serii call of duty każdy pała miłością.
CS:GO oraz Garry's Mod. Smiling
No CS
Call of Duty 4 i może DayZ ?? Smiling
Jak większość, zagłosowałem na serwer do CS: GO. Miło nam się ostatnio gra w tę grę, a serwer społecznościowy Arhn.eu zapewne zmusiłby mnie do przestania grać tylko na meczach turniejowych. Do kiedy jest ta ankieta tak w ogóle?
Coś ucichło w temacie. Smiling