Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #12 w multi GTA Online (Final Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam!
już w ten piątek (31.01) o godz 21.00 zapraszam serdecznie na kolejny Gruniopiątek PS 3. Póki co będzie to ostatnie spotkanie w GTA Online (zapewne nie ostatnie) ale kolejnee Gruniopiątki będą tworzone z innych gier - następny bankowo będzie z Uncharted 3. W finale chciałbym przejechać jakiś karkołomny wyścig, postrzelać trochę do siebie w jakimś deatchmatchu, wykonać misję "capture de teczka" a potem ponownie pobawić się w free roamie - co nam akurat wychodzi chyba najlepiej Winking

Zapraszam do wzięcia udziału w finale spotkań z GTA Online, osobiście, bawiłem się podczas nich miodnie™

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Czekam na Was w Lunaparku, przy moim zawsze gotowym do działania czołgu:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.
Będę !
To i ja się z przyjemnością pojawię
Na 100% będę

A skoro to finał, to może odtworzymy to co działo się w poprzednich Gruniopiątkach?
Pociąg; Góra Chiliad; "Vanilla Unicorn"; baza wojskowa; armagedon; wyścig dookoła San Andreas; masowe samobójstwo
Pierwsze 3 wpisy i już bardzo podoba mi się ekipa Kissing
Kacpi, masz bardzo dobry pomysł i z ogromną przyjemnością przypomnę sobie Nasze wszystkie poprzednie spotkania, wykonując je jakby ponownie Smiling
Wpadam, bez dłuższego gadania. Chłopaki, spójrzcie na to: http://www.youtube.com/watch?annotation_...YckFqAtq6s LOOOOOOL chyba powinniśmy to sprawdzić.
Jasne, że będę! Smiling
Ja bardzo chętnie, jednak jakby co, nie czekajcie na mnie, u mnie z dostępem do internetu jest zawsze różnie Grinning
Yo, pewnie, że będę, dlaczego nie? Grinning
Oczywiście że będę |oscar4468
Będę i w końcu się przywitam z wami
No to ponownie ekipa będzie na full. Będzie się działo, widzimy, znaczy się "słyszymy" się za 4 godzinki Smiling
Witajcie Kissing
Przeżyliście finał? Podsumowanie wyszło moim zdaniem bardzo fajnie, zaplanowane akcje zostały chyba wykonane w 70 % coś więcej ciężko mi powiedzieć, bo częściej mnie wywalało niż grałem, ale jak już się dołączyłem to jazda była niezła Smiling Miałem niesamowitą chęć grania wczoraj, niestety chyba pogoda za oknem co chwilę odłączała mnie od internetów, mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej...

Wczoraj Dorczęzo dziękował wszystkim za udział i w ogóle, a sam zapomniałem mu podziękować, za przejęcie jakby Patronatu Medialnego nad naszymi Gruniopiątkami. Dziękuję Ci, Dorczęzo za poświęcony czas, chęci, wpisy na fejsie, strimowanie tego wszystkiego Heart

Teraz wrzucam to co najlepsze, czyli wideorelację, najlepsze fotki jak zwykle od Kacpiego Heart

Wspólny przelot ekipy Cargobobem? Czemu nie:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Z ziemi wyglądało to tak:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Wspinaczka na buldożer wywrotkę Dorczenzo (zmyślny sposób dostania się na nią, po aucie, na markizę, a z niej hyc na pakę)

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Grand Theft Pościg ze strażą pożarną i karetką na czele:

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Najciekawszym faktem było to, że udało się nam zepsuć pociąg Grinning

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Impreza była fajna, do czasu przyjazdu policji:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Wycieczka krajoznawcza:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Tak poważnie to mnie nie wywalało, ja po prostu polowałem na babeczki Trollface :

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

I nie tylko:

[Obrazek: 0_0.jpg]

W finale każdy mógł się rozerwać:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziękuję jeszcze raz za bardzo liczne przybycie, Gruniopiątki multi z Uncharted 3 Soon
Dzięki za gre , było fajnie , myślę że w przyszły piątek też możemy coś zagrać nie oficjalnie
ps. KRZYCZ MAGMUSIK !!!
Kasztan, takie są plany Laughing Za 2 tyg oficjalnie w U 3, a za tydzień lajcik w GTA właśnie Smiling
Kozackie zdjęcia, nawet moje ujęcie się tutaj pojawiło Smiling Do zobaczenia w Uncharted Winking
Fajnie było, ale coś często umierałem, może dlatego że Dorian kazał każdemu mnie zabijać.
Było fajnie, do czasu ("Dawaj Chmuro, uciekamy przed policją do lepszego świata"). Później zrobił się niestety za duży chaos i w dodatku chyba mikrofon mi siadł, przez co jak głupi mówiłem do siebie, więc postanowiłem się ulotnić trochę wcześniej Winking
Jak zawsze było super!
Było mega, dzięki za te wszystkie piątki Heart Zdjęcia wyszły super, niektóre wyglądają jak materiały promocyjne, dobra robota Grinning Ej Chmuro, ale to akurat był dobry tekst, musisz przyznać Laughing

Moje ulubione zdjęcie:
[Obrazek: 0_0.jpg]
Było zajebiście jak zwykle, nie mogę się doczekać następnego grunio Grinning
(Tak bardzo JP 100% Laughing)
Chmuro, ja już na poczatku zauwazylem, ze na TSie niby cos mowisz, a nic nie było słychac, ale myslalem, ze to tymczasowe... Torll