Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hejo, to znowu ten robal
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Właśnie postanowiłem coś o sobie napisać. Miałem już to zrobić dawno, lecz nie miałem czasu (w gwarze leniów to oznacza "nie chciało mi się") Łokej, to już piszę. Mam 12 lat (w maju 13), chodzę do 6-tej klasy i mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się szczególnie geografią (głównie cały świat), historią, informatyką i astronomią. Na półrocze dostałem średnią 5,09 (słabo jak na mnie Childish ), a ocena, która mogę się najbardziej pochwalić, to szóstka z angielskiego (na półrocze, oczywiście :P ). Na forum jestem od niedawna i muszę przyznać szczerze, że się tutaj czuję nieswojo przez mój wiek, nie ma z kimś praktycznie porozmawiać. Okay Jeżeli chodzi o gry, to jestem fanem serii Worms (skąd oczywiście pochodzi mój nick). Lubię pograć w gry LEGO, Trackmanię, złotą edycję Europa Universalis 3 i podobne gry strategiczne (np. Anno 1404). Od czasu do czasu lubię pobudować jakieś wieżowce w Minecraft. No, ja muszę już lecieć do szkoły. Xbox One Has No Game Możecie mi zadawać pytania Tongue_Out_Left