Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Giana Sisters: Twisted Dreams - Podgląd #005
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: L11R65LfTYg.jpg]
Dawno, dawno temu na Commodore 64 pojawiła się gra, która do złudzenia przypominała pewną inną grę konsolową. Chociaż mechaniki rozgrywki różniły się nieco, z wyglądu obie gry były do siebie BARDZO podobne. 25 lat później "Giana Sisters", bo o niej tu mowa, powróciło zrywając ze swoją kontrowersyjną przeszłością.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Giana Sisters: Twisted Dreams - Podgląd #005
Ciekawiła mnie kiedyś ta gra, ale zupełnie o niej zapomniałem. Wydaję mi się, że gra zasługuję aby w nią zagrać. Winking
To całkiem inna gra niż oryginał, jedynym wspólnym elementem jest nazwa ale przez to o wiele ciekawsza.
Ale mnie już ten odtwarzacz osłabia materiał na 2,5min buforuje sie godzinę (720p) i tak z każdym filmikiem 5 sec oglądania buforowanie.
Na YT bez najmniejszego przycięcia a tak co "Podgląd" muszę rwać sobie włosy z głowy!!!
(10-02-2014, 19:38)Hokto napisał(a): [ -> ]Ale mnie już ten odtwarzacz osłabia materiał na 2,5min buforuje sie godzinę (720p) i tak z każdym filmikiem 5 sec oglądania buforowanie.
Na YT bez najmniejszego przycięcia a tak co "Podgląd" muszę rwać sobie włosy z głowy!!!

Niestety, nie mogę Ci pomóc, bo nie potrafię odtworzyć Twojego problemu:

http://dl.arhn.eu/jing/2014-02-10_1642.swf
Ten odtwarzacz jest o wiele lepszy od tego z YT.
Lepsza jakość, nie ścina się, szybciej się buforuje.
Gra wydaje się fajna, ale rozbraja mnie rozrzut cenowy, albo raczej stałość

Steam: 14.99 €
Gog: 14.99 $
Wersje pudełkowe w polskich sklepach: 13 - 17 zł.
Czy tylko mi (tak skrzywionemu jRPG) wyraz "Persona" od razu skojarzył się z podserią Shin Megami Tensei? A wracając do samej gry, chciałem kupić jej pudełkową edycję, ale myślałem, że kosztuje 10 złotych, i gdy będzie tyle kosztowała to spokojnie kupię (bo na steamie nie kupuję żadnych gier).
Ta gra jest tez na Wii U
miałem kiedyś w plusie- jak głupi byłem, że nie ściągnąłem
ech, trzeba będzie kupić w dobrej grze
Ciagle mam problem z buforowaniem. Czekam i czekam nawet i pol godziny po to, aby obejrzec,kilkuminutowy filmik.
Maaaaaaaaaaaaaaaaam smaka) Lubię trudne platformówki )
Giana Sisters: Twisted Dreams to moja ulubiona platformówka, którą zawsze i wszędzie będę polecać. Cieszę się, że przypadła do gustu również Archonowi. Mnie zdecydowanie bardziej odpowiada tutejsza stylistyka, aniżeli Raymana, do którego jakoś ciężko mi się przekonać, choć jestem pełen podziwu dla jego zawartości.
Sam grałem chyba jeszcze przedpremierowo, kiedy poziom trudności bywał faktycznie masakryczny - na ostatnim bossie zginąłem 88 razy. Jednakże nie czułem frustracji - próbowałem aż do skutku, bo tutaj ciężko zwalić winę na sterowanie czy bugi. Wymasterowanie plansz to spore wyzwanie, zwłaszcza tych pod koniec. Szkoda, że dodatek jest już ewidentnie krótszy i nie wnosi tyle nowości, ile by się chciało.
Jak zwykle treściwy materiał, śmieszne jest to że to co dla arhn.eu jest materiałem "drugoplanowym" i ląduje na drugi "śmieciowy" kanał w mojej opinii jest merytorycznie i technicznie lepsze od pseudo recenzji wielkich (polskich) serwisów growych.
Arhn.eu wyznacznikiem jakości!

btw, mnie odtwarzacz działa bez problemu mimo wolnego łącza.
Gra pojawiła się za symbolicznego 1$ na https://www.humblebundle.com/?hib11

Gra pojawiła się za symbolicznego 1$ na https://www.humblebundle.com/?hib11