Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [GAMECUBE] co i jak? kupno nowej konsoli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ostatnio nabrałem chrapkę na nową konsolę: mianowicie gamecuba'a.

Przekonały mnie do tego tytuły takie jak mario i możliwość grania w trybie co-op siedząc wspólnie na kanapie (taki wymierający już retro multiplayer). Generalnie pytania do Was maniaków:

1. Na co zwracać uwagę przy kupnie?
2.Niestety nie znalazłem odpowiedzi jakie tytuły są wspierane przez co-op'a (seria mario) oprócz Cart, więc wiecie może?
3.Jakie inne tytuły jeszcze polecacie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi Smiling
Gamecube to bardzo dobry sprzęt. Dostaniesz na nią dużo gier które wyszły również na PS2 i do tego sporo exclusive od Nintendo. Do coopa bardzo fajny jest Timesplitters. Mam wersję na PS2 i szczerzę mogę polecić. A co do polecania to trudno cokolwiek doradzić, bo nie powiedziałeś jakie gry lubisz.
Jeśli masz możliwość (czyt. odpowiednią ilość gotówki) to zainwestuj w Nintendo Wii, które ma wsteczną kompatybilność z GameCubem - niestety kombinacja pada Remote+Classic nie pozwala na użycie w zastępstwie za kontroller od GameCube'a, więc będzie trzeba dokupić pady. Do przechowania sejwów będzie potrzebna memorka od gacka, przy czym odradzam kupna innych niż te od Nintendo (inne potrafią tracić save'y, nawet po krótkim okresie użytkowania - tak bardzo boli).
"zainwestuj w Nintendo Wii" gotówka nie jest wielkim problemem, aczkolwiek wiem, że nie potrzebuje aż takiego sprzętu - PS3 zupełnie mi wystarcza. Jedyną wadą tytułów na PS3 jest to, iż nie ma takich, gdzie przy kracie piwa będzie można pograć - little big planet? Zbyt nudne. Modern Warfare - nie bardzo.

HackBoy chodzi mi o takie tytuły, gdzie z biegu będzie wiadomo o co chodzi - bez konieczności tutorialowania uczestników. Platformówki, cos w 3D ala Lego bądź nieskomplikowane wyścigi typu Mario.