Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim!
Jestem Piotrek - student informatyki i początkujący programista Windows Phone, a w najbliższych planach mam poznanie androida Winking Póki co, mógłbym się pochwalić jedynie autorską grą logiczną napisaną w kilka dni na WP8. Nie wiem czy mogę robić tu sobie jakąkolwiek reklamę, ale link wrzucę Smiling może komuś się spodoba. Direct Lines WP8
W przyszłości napiszę hit na miarę Angry Birds lub ostatnio modnego Flappy Bird!

Co do grania, to preferuję wszelkiego rodzaju konsole. Pewnie jest to związane z tym, że pierwszą moją maszyną do grania było PlayStation (one), które do dziś działa! I sprawia tyle samo frajdy jak 15 lat temu. Później był GameBoy Color oraz PSP... (bla, bla, bla).. obecnie stałem się fanboyem Microsoftu i gram na Xbox-ie 360 we wszystko co wpadnie w moje posiadanie, aczkolwiek najwięcej frajdy sprawiają mi mniejsze tytuły z platformy xbox live takie jak The Cave, Bastion, Deadlight, Limbo i inne.

Na Archona natrafiłem już ponad rok temu przy okazji pierwszego System Error i od tamtego czasu w miare regularnie oglądam jego SUBIEKTYWNE recenzje.

Pozdrawiam, toddy
Witamy, witamy... baw się dobrze™ i uważaj z tym fanbojstwem bo to właśnie tutaj jest zbiorowisko wszystkich (15 Torll ) fanów Nintendo w Polsce Laughing