Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dust: An Elysian Tail — Podgląd #011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dust to mieszanka RPG i slashera toczącego się w świecie zamieszkałym przez antropomorficzne zwierzęta. No i oczywiście potwory przeznaczone do siekania na plasterki.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Dust: An Elysian Tail — Podgląd #011
Powie mi ktoś może w jaki sposób mogę połączyć pociski Fidget z wiatrem Dusta? Bo musiało mi to umknąć, a funkcja raczej przydatna :P
No to już idę kupować nowego Bundla!
(19-02-2014, 18:59)Monek napisał(a): [ -> ]Powie mi ktoś może w jaki sposób mogę połączyć pociski Fidget z wiatrem Dusta? Bo musiało mi to umknąć, a funkcja raczej przydatna :P
Rozpocznij korzystanie z umiejętności Dusta i przytrzymując przycisk dołącz do niego przycisk odpowiedzialny za pociski Fidget. Na kontrolerze Xboksa oznacza to przyciśnięcie Y i dołączenie do tego przycisku B. Smiling
"Nie, stop, cofam!" Autentycznie zarechotałem. A gra rzeczywiście niesamowitej jakości, zupełnie się tego po niej nie spodziewałem, ostatnia walka z bossem to piękno w czystej postaci. A na wyższych poziomach trudności mordęga.
Dodam od siebie, że wraz z dalszą rozgrywką Fidget dostaje dodatkowe ataki, Dust zyskuje nowe ruchy, a do tego pojawiają się questy poboczne i z mapy świata można wybierać, gdzie chcemy się udać. Zwiedzimy też inne lokacje, np. podziemia. Poza tym pojawiają się w grze także misje czasowe oraz oparte o dość proste zagadki logiczne. A jedynym minusem gry są przeciwnicy, którzy resetują się natychmiast po wyjściu z planszy - po pewnym czasie zaczyna to trochę nudzić.
genialny pomysł z tym humorystycznym akcentem recenzji - dobra robota i oby tak dalej, pomysł z mini recenzjami jako "podgląd" moim znaniem jest genialny (wiem powtarzam się) i oby w "Podglądów" było 10 000 (albo i więcej Grinning) - chociaż ciekawe jak by wyglądał "special" z Dorczenzo i Neko ^^
Archon no właśnie chciałem się dowiedzieć jaki przycisk odpowiada za wystrzelenie tych pocisków, ale już w jakimś poradniku wyczytałem że przy myszce jest to środkowy przycisk. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź Winking
Ta gra jest po prostu wybitna pod każdym względem. Grafika, muzyka, fabuła, postaci, gameplay... no co tu dużo mówić, wszystko tu prezentuje poziom mistrzowski! Do tego to jedna z tych niewielu gier, przy których wzruszyłem się pod koniec. Jeśli szukacie gry, która na stałe wryje się wam w pamięć i o niej nigdy nie zapomnicie, to bierzcie w ciemno, a nie pożałujecie ani złotówki!Smiling
Osobiscie jako dodatek do swietnej serii podgladow dodalbym platformy na jakich jest mozliwosc grania w dana recenzowana gre
Jeżeli komuś podobał się Dust, to polecam również grę Valdis Story: Abyssal City. Może nie ma tak dynamicznego i widowiskowego systemu walki czy równie wspaniałych dialogów to jednak ciekawy klimat, rozgrywka rodem z Metroidvanii i całkiem ciekawa fabuła sprawiają, że to kolejny w który naprawdę warto zagraćWinking

*kolejny tytuł
Gra wygląda fenomenalnie. Gameplayowo również mnie zachęca do zakupu. Muszę jakoś ogarnąć jak ją zakupić w tym nowym Humble Indie Bundle.
Z racji niedawnego ukazania się materiału o IndieBoxie obejrzałem z ciekawości i ten materiał (jakoś wcześniej się nie natknąłem). Mam jedno pytanie - czy mógłby ktoś nakierować, w którym momencie/momentach Dusta pojawia się "easter egg" z nawiązaniem do Zeld z konsoli Phillips CDi? Dusta ukończyłem parę ładnych miesięcy temu, ale chyba je przeoczyłem (może nie było tak "bijące po oczach" jak te "zapożyczenia" z Castlevanii, nie wiem).

Swoją drogą - trochę szkoda, że te drobne humorystyczne wstawki z "dawniejszych" materiałów na arhn.eu (jak tego o Funstation 3 czy właśnie z podglądu Dusta) się "ulotniły". Ja osobiście je lubiłem (czasami wychodziły słabiej, ale ogólnie były spoko).