Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: World Of Warcraft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Witajcie ! to ogólny wątek dotyczący World Of Warcraft jeśli macie jakieś problemy, pytania chcecie pograć ale nie macie z kim czy może po prostu chcecie pogadać o dziecku Blizzarda to śmiało !
Chętnie bym grał, tylko mam kilka małych pytań. Grać można za darmo do osiągnięcia 20 poziomu jeśli dobrze pamiętam, ale czy jest polska wersja językowa gry? Czy po jednorazowym zakupie battlechest'a trzeba płacić abonament i czy takowy istnieje?
Nie ma polskiej wersji językowej ale angielska jest tak łatwa że każdy zrozumie Winking Jeśli kupisz battlechest'a masz 30 dni abonamentu za darmo, jest abonament ale najlepiej jest kupować karte pre-paid za 89 zł z allegro na 2 miesiące co wychodzi 45 zł na miesiąc
Przy WoWie spędziłem większą część studiów, ostatnio zacząłem odczuwać znużenie tą grą i zrobiłem sobie przerwę (nie pierwszą zresztą). Pewnie powrócę przy okazji premiery kolejnego dodatku.
Ja właśnie chce zacząć przygode z wowem Grinning