Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na gadżety do sklep.arhn.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z racji tego, że arhnowy sklep dopiero się rozwija oraz tego, że Archon oferuje mało gadżetów z logiem ARHN.EU myślę, że warto założyć taki temat, aby każdy zainteresowany mógł napisać co chętnie zobaczyłby (i tym samym kupił) w sklepie.
Jeśli chodzi o "firmowe gadżety" myślę, że fajnym rozwiązaniem byłyby różnej wielkości naklejki z logo arhn oraz np. z najpopularniejszymi tekstami z forum (#kiedysystemerror, Zamknij Ryj, Kiedyś tu była rodzinna atmosfera™ etc.)
Wlepki jak najbardziej - za! Porozklejam na mieście.
Oczywiście że Wlepy! Niech miasto (no dobra wieś Childish ) się dowie że ARHN istnieje, a czemu nie. Może tak z mniej realnych jakieś zegarki czy cuś... no i jakiś nowy projekt plakatu Winking

PS

Nowa płyta MC Dorczenza Piez
A może jakiś kokoszkowy plakat. Chętnie powiesiłbym na ścienia Kokomony http://kurczaczki.arhn.eu/kurczaczki/161.Kokomon.jpg
(24-02-2014, 22:40)Micvhu napisał(a): [ -> ]Oczywiście że Wlepy! Niech miasto (no dobra wieś Childish ) się dowie że ARHN istnieje, a czemu nie. Może tak z mniej realnych jakieś zegarki czy cuś... no i jakiś nowy projekt plakatu Winking

PS

Nowa płyta MC Dorczenza Piez

Zegarki? Ja już mam:

[Obrazek: 1002955JP_ehxehpe.JPG]
No w sumie zegarki były na tamtej stronie... zapomnijmy o tym Grinning
Ja kupiłbym zestaw np. 3 przypinek. Ja z chęcią przypiąłbym kokoszkę do ubrania, ale napis System Error Grinning Co do plakatu to Kokomony też by wisiały na ścianie (:
Dobre by było jagby dinary kupywało sie za sms bo jak ktoś nie ma konta bankowego to wyśle smsa jak w moim przypadku
(24-06-2014, 20:21)SAKO96 napisał(a): [ -> ]Dobre by było jagby dinary kupywało sie za sms bo jak ktoś nie ma konta bankowego to wyśle smsa jak w moim przypadku

Archon już kiedyś wspominał, że SMSy są słabą opcją, ponieważ większość pieniędzy z SMSów brałby operator, a nie serwis.
Ja też bym chciał przypinki, a co do własnych pomysłów to może plastikowe nakładki na iphone z logo arhn.eu? P.S. przypinka z torl to by było coś
A może więcej kubeczków? Np. z kokoszką lub z gruniem. Też bokserki z logo i z wymienionymi wcześniej :3
Kubki, nowe plakaty, wlepy.
Bokserki by się przydały Grinning ale nie jakieś obcisłe Laughing i może longsleeve (najchętniej czarne rękawy ze ściągaczami biały "środek" i oczywiście z przodu logo aryn daj i ju.
Na pewno wlepy, przypinki to też dobra rzecz. Oczywiście plakaty, no i może jakieś DVD a ARHN.EU.
Bransoletka silikonowa z logiem serwisu
Limitowana edycja System Error na DVD/BluRay.
Oczywiście ograniczona liczba, podpisy ekipy i jakieś pierdółki od Was.
Może na Gramytatywnie wystawić na aukcję 10 takich pudełek?
Może bejsbolówka (czapka) z bidoofem i logiem arhn Cute
Może opaski z logo? Zawsze miło coś takiego nosić na rączce :3
Z tego co jeszcze przychodzi mi do głowy to np. zestaw litografii z różnymi scenkami, kokoszką i logo.
Poduszki w kształcie kokoszek. Po raz pierwszy by się je dało nie tylko oglądać, ale też i przytulać Heart
Zdecydowanie przydałyby się nowa koszulka i kubek z Gruniem Smiling
Poduszki w kształcie padów. Pad Mega Drive'a byłby mega wygodny Smiling
plakaty, fotoplakaty , zdjęcia chętnie widziałbym coś podobnego, coś dobrego a nie że zaraz trzeba dzwonić po https://kontener.krakow.pl żeby mi je wywieźli na wysypisko. <oim zdaniem bardzo ciekawe prace i takie rzeczy również mogłby oferować sklep arhn, poza gadżetami, albo po prostu jakieś fotki tego typu naklejone czy wydrukowane na tych gadżetach.