Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rawrrr ;3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
...czyli siemano i witam zacnych użytkowników tegoż forum ;3

Mam na imię Asia, mieszkam na pewnym podlaskim zad...ekhem... w miejscu zwanym przeze mnie Bacikolandem. Aktualnie uczęszczam do LO i ,,przygotowuję się'' do matury. Na stronkę trafiłam dzięki poleceniu jej przez jednego z użytkowników, tudzież mojego dobrego kolegę ^^

Chcę uprzedzić, iż grałam zaledwie w kilkanaście, może kilkadziesiąt tytułów, gdyż z racji swego miejsca zamieszkania i sposobu bycia najzwyczajniej w świecie [/font]nie mogę się dostać do zbyt wielu gier. Ubóstwiam serie tj Final Fantasy czy Tomb Raider (ostatnio nawet zrobiłam cosplay Tify z FF7). W wolnych chwilach gram w osu bądź w któregoś finalka, słucham gotyckiego rocka, np. Evanescence (choć innymi gatunkami również nie pogardzę), śpiewam oraz gram na gitarze. Nie lubię m.in. mleka i strzelanek - to drugie przez tzw. refleks szachisty. Lubię oglądać anime typu Canaan, Kuroshitsuji czy SAO, czytam mangi i komiksy. Ostatnio czytana manga: Berserk, którą polecam mimo uczucia zrytej bani ^^

Zodiakalna lwica pozdrawia i ma nadzieję, że nie zanudziła nikogo swym długim wywodem ;3
Witamy kolejną panią na forum Smiling Have fun Smiling
Witamy na forum!
Polecam zapoznanie się z regulaminem i odwiedzenie shoutboxa, gdzie panuje ciepła rodzinna atmosfera Heart
Masz może jakieś zdjęcia z tego cosplayu? Z chęcią zobaczyłbym je Grinning
Witam serdecznie, ostatnio temat Final Fantasy jest tutaj bardzo popularny, więc koniecznie przyda się kolejna osoba tak samo kochająca tę zacną serię Smiling

A z tego cosplayu to są jakieś fotki? Creepy
Rodzinna Atmosfera Creepy Witamy Grinning
Owszem, są fotki, jednakże wolałabym nie pokazywać ich publicznie na forum z racji tego, iż Tifa miała dosyć specyficzny strój w grze ^^
Witam nową użytkowniczkę, życzę miłej zabawy. I udzielaj się na shoucie!
(25-02-2014, 23:58)AsieQ napisał(a): [ -> ]Owszem, są fotki, jednakże wolałabym nie pokazywać ich publicznie na forum z racji tego, iż Tifa miała dosyć specyficzny strój w grze ^^

I dobrze robisz, myślę, że ten specyficzny strój jest właśnie powodem dla którego panowie są tak chętni, żeby je zobaczyć.

Witamy na arhn.eu, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i że cię nie odstraszy specyficzna atmosfera tego miejsca.

Jesteśmy mili.

Serio.

Smiling
Nie no, oczywiście chodziło mi tylko i wyłącznie o ocenę cosplayu, bo trochę się obracam w tym temacie, ale w porządku, może kiedyś zmienisz zdanie Smiling
Kolejna osoba która uwielbia Final Fantasy, witaj, witaj. Mam nadzieję że będziesz się udzielała. Btw, którą część FF uwielbiasz najbardziej?
Cytat: W wolnych chwilach gram w osu

Jesteś najlepszą przyjaciółką ludzi z tego tematu. Me Gusta
http://arhn.eu/forum/Temat-PC-osu-Zasady-og%C3%B3lne

I ogólnie witam witam, miło mieć kogoś z kim można pogadać o anime, czy o fajnalach.
Dark Archon -> takie miejsca są najciekawsze Grinning
farmaceuta -> grałam w 7, 10, 10-2 i 12, aktualnie oglądam gameplay na youtube z 13 i gram w 8 część; myślę, że dziesiątkę pokochałam najbardziej, nawet główny bohater mnie nie odstrasza, wręcz przeciwnie Smiling
(26-02-2014, 00:11)AsieQ napisał(a): [ -> ]myślę, że dziesiątkę pokochałam najbardziej, nawet główny bohater mnie nie odstrasza, wręcz przeciwnie Smiling

No proszę, ichabod znalazł swoją drugą połówkę Torll
Cudownie, trudno dziś o fanów FFX, to takie ostatnio modne psioczyć na ten tytuł Smiling
Wielkimati -> dziękuję za polecenie mi tego wątku, być może przy lepszym internecie dołączę do tejże grupy Winking

Btw nie jestem pewna, czy nie ma gdzieś tu opcji odpowiedzi na poszczególne posty, co do shoutboxa, że tak powiem, muszę chyba trochę podexpić, zanim się na nim wypowiem ^^
No to polecam ci ogranie części IX, moim zdaniem najlepszej części serii (lubię ją tak bardzo, że kupiłem ją na wszystkie dostępne platformy Laughing ). Ja nie mogłem znieść Tidiusa, bo co chwile porównywałem go do Zidana :PC:
farmaceuta -> mi tam Tidus przypomina raczej Clouda (wygląd tylko i wyłącznie), a charakter ma naprawdę ciekawy, jedyne, co mnie wkurzało w tej części to blitzball, zwłaszcza pierwszy mecz, który uparłam się wygrać, przez co spędziłam jakieś 4,5 h przed konsolą Grinning Nie grałam w 9, więc nie mam pojęcia, jakie cechy wspólne mają obaj bohaterowie, wybacz ^^

Edit: Co do 9, jeśli kiedykolwiek wpadnie w moje łapki, nie omieszkam w nią zagrać na pewno Smiling
Witaj na forum Winking
Napisałaś, że śpiewasz i grasz na gitarze - czy można gdzieś znaleźć "dowody", czy raczej nie lubisz się chwalić talentem?
romekb -> aktualnie mam 1 piosenkę na yt, którą zresztą śpiewałam na konkursie piosenki obcojęzycznej, mianowicie Nightwish - Nemo, w najbliższym czasie nagram coś z Evanescence bądź Within Temptation acapella; linki czy do piosenek czy zdjęcia ewentualnie na pm podam Smiling Moja gra na gitarze jest jeszcze dosyć słaba, umiem grać zaledwie kilka utworów (np. Mansona) i kilka intr Iron Maiden czy SOAD, więc nie mam się pod tym względem czym chwalić jak na razie. Nawiasem mówiąc moja gra kończy się tam, gdzie zaczynają chwyty barowe ^^
Dobra, skoro zrobiło się tutaj takie Q&A, to jako jeden z reprezentantów licznej i lubianej przez ogół grupy animefagów powinienem się spytać o Twoje ulubione serie, gatunki (pomijając oczywiście te trzy, o których wspomniałaś prędzej). It Is A Mystery

No i siemano.
van Radwan -> jedyne, czego nie trawię, to typowych licealnych romansów w anime oraz ciotowatych chłopaków, reszta jest ok. Spodobało mi się np. Angel Beats (moje pierwsze ,,świadome'' anime), Death Note, FMA Brotherhood, Arcana Famiglia oraz te wyżej wymienione (żeby nie było, oglądałam wszystko, co wpadło mi jakimś cudem w ręce, ale jestem chyba ciut za wybredna). Czyli ogólnie akcja, przygoda, ,,te pościgi, te wybuchy!'' i takie tam, podobnie jak z filmami nieanimowanymi ^^
Witaj na naszym skromnym forumku mam nadzieje, że zagościsz u nas na długo.

Anime, manga, gry, rock - powiedz mi jak tu Cię nie kochać?
(26-02-2014, 01:07)AsieQ napisał(a): [ -> ]Spodobało mi się np. Angel Beats (moje pierwsze ,,świadome'' anime), Death Note, FMA Brotherhood [...]

Jesteś naszą najlepszą przyjaciółką. Polecam jeszcze Clannada, Gosicka, no i parę starych klasyków, czyli Ghost in the Shell, Cowboy Beebop i Elfen Lied. Smiling
Jeśli chodzi o anime to ze swojej strony bardzo polecam Code Geass, a z tytułów 2013-2014 oczywiście Kill la Kill. Heart
Sprawiliście mi ogromnego banana na twarzy, dzięki Grinning

Wielkimati, Veinitive -> Clannada widziałam 3 odcinki, później komputer mi się zbuntował i zaprzestałam dalszego oglądania, Elfen Lied widziałam całe, uczyłam się nawet grać opening ^^ Pozostałe zamierzam sprawdzić w najbliższym czasie, dziękuję za polecenie Smiling
Stron: 1 2