Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Powrót Avatharu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Avathar powraca!

Dla niezorientowanych w temacie, odrobina tła. W 2003 roku uruchomiłem Avathar, pierwszy polski serwer gry "Legenda Zielonego Smoka". Gra cieszyła się tak dużą popularnością, że po paru latach zmuszony byłem ją zamknąć. Byłem wtedy młody, a serwery drogie. Nie było szans, by udało mi się utrzymać taki biznes, więc Avathar poległ pod naporem graczy.

Dziś, legenda powraca!

Avathar to przeglądarkowa gra MMORPG w której setki graczy walczy o powstrzymanie przerażającej bestii - tytułowego Zielonego Smoka. Avathar to setki lokacji do zwiedzenia, dziesiątki zadań pobocznych, pupili do adoptowania, drzew do posadzenia, poczwar do ubicia, serc do zdobycia i naparów do uwarzenia!

Wersja Avatharu, którą przedstawiam wam dzisiaj jest wczesną wersją testową opartą o kod sprzed paru lat. W najbliższych tygodniach będzie on łatany i "uwspółczesniany" więc możecie spodziewać się drobnych błędów.

Zapraszam do testowania!
http://avathar.arhn.eu

PS. Nowych użytkowników zapraszamy do zapoznania się z wbudowanym w grę samouczkiem, a w razie problemów dostępnym FAQ.

PPS. Utworzyłem również specjalne podforum dla graczy w Avathar! Wiem, że na forum są dawni gracze w Avathar i na pewno pomogą wam w ogarnianiu podstaw gry.
Zabieram się do grania Heart
Archon, wszystko ładnie, pięknie, ale czemu te kolory tak mocno dają po oczach :<
Wow! Nie wiedziałam, że to twoja gra, pamiętam jak ją kiedyś znalazłam na internecie i nie wiedziałam o co chodzi 8|
Kiedyś już w to grałem, ale teraz nie mogę zalogować się na stare konto ):
Skoro jest licznik graczy online nad eventlogiem, to może mógłbyś też umieścić licznik do następnego dnia gry?
Cześć. Jak mam podpiąć konto Avathara pod konto na forum?
EDIT: Już wiem. Ale nie wiem teraz o co chodzi z tymi klejnotami a w FAQ nie znalazłem.
Ja mam pytanie które dręczy mnie od wczoraj, zarejestrowałem się, chwilę pograłem po czym zobaczyłem Rasa: Krasnolud. I tu moje pytanie czy rasa jest przydzielana losowo? bo gdy z ciekawości spróbowałem jeszcze raz wejść na stronę rejestracji to nic o wyborze rasy nie było.
P.S. Spoko gra
Avathar wymaga czytania wszystkiego co pojawia się na ekranie. To gra tekstowa. Pierwszym wyborem jakiego dokonuje się po rejestracji to wybór rasy. O tej decyduje się kliknięciem na odpowiednią opcję na ekranie porejestracyjnym.

Najprawdopodobniej "przeklikałeś tekst" bez świadomości tego co robisz.

PS. Jeżeli nie jesteś zadowolony z przypadkowego wyboru, możesz wejść do preferencji swojego konta w Avatharze, usunąć je i założyć nowe. Smiling

Edit: dodałem też poprawkę, która umożliwia wycofanie się z przypadkowego wyboru rasy / klasy, ale mam dziwne wrażenie, że jak ktoś przeklika wszystkie opcje wyboru rasy i klasy, to przeklika i możliwość ich zmiany. Winking
Archonie o to już się nie martw...jak się przeklikowuje to znaczy że gracz będzię w nią grał max. 5 min a potem zapomni o niej Trollface

ach przypomniało mi się spoko gra Fap