Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Błędy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Tu proszę o zgłaszanie znalezionych w Avatharze błędów. Thx <3
W weaponarium MightyE w trzecim zdaniu występuje literówka "sprzedawcą błoni" sądzę że powinno być sprzedawcą broni Winking
"Grube poszycie lasu ogranicza w większości miejsce twoje pole widzenia do co najwyżej kilku, może kilkunastu metrów." Według mnie to zdanie nie ma większego sensu (w zakładce "Las", pierwsze zdanie drugiego akapitu.
"Jedna z kreatur z którymi właśnie walczysz nie posiada jeszcze grafiki. Pomóż nam ją dodać!"
Odnośnik do http://portal.neoavathar.pl/forum/viewth...hread_id=7 który nie działa Smiling
Jak na razie wszystko śmiga zaskakująco dobrze, znalazłem jeden błąd językowy przy okazji zakupu nowego wyposażenia:

[Obrazek: 1cDtB46.png]
Nie wiem czy to błąd, czy celowe zamierzenie, ale przy wyborze postaci i umiejętności, po pierwszym kliknięciu następuje całkowita akceptacja przez system. Nie ma szans na poczytanie co potrafią inne rasy.
Przy tworzeniu postaci zaznaczyłem mężczyzna, a jestem kobietą -.-

PS. Archon, możesz to zmienić?
Skórki avathar (poza wersją mini) źle wyświetlają się...
"Przypinasz Kastet do pleców i ruszasz na poszukiwanie przygód.
Ożywia Cię samo tchnienie tej krainy, zyskujesz 5 tur!"
Musisz mnie nakierować na to, gdzie jest błąd, bo niestety go nie widzę. Smiling
Zegar odliczający koniec dnia wygląda u mnie niepoprawnie:
[Obrazek: gPdfa0X.png]
http://screencast.com/t/F9zAiaJ9 Takie coś dziwnego mi wyskoczyło podczas przegranej bitwy w podróży.
Archon, myślę, że chodzi o zdanie "przypinasz kastet do pleców" Smiling Sama się zastanawiam jak coś, co jest na pięść można do pleców przypiąć Winking Taki drobny błąd logiczny Smiling
To się nazywa żart, kochani.
Nie rzuciło wam się jeszcze w oczy, że 99% tekstów w grze stoi na granicy skrajnego absurdu?

Poker Face
Wiesz, mnie powala za każdym razem spotkany przeciwnik i to, co dzierży Grinning
A wracając do błędów: mam zrobić jakieś randomowe konto by pokazać Ci o co mi chodzi z tym brakiem możliwości wyboru?
W czasie podróży po udanej ucieczce z walki nie chce się pokazać mapa świata. Po ponownym zalogowaniu znowu się pokazuje.(chrome)
Jak skończą Ci się punkty podróży i gdzieś utkniesz i masz zaległy dzień, to nie możesz go wtedy rozpocząć. Teoretycznie ujdzie, ale praktycznie właśnie muszę czekać 2 godziny na łonie natury by wykorzystać zaległy dzień i następny. Forever Alone

Jak w stolicy zatrzasnąłem się w dybach, to tak naprawdę nic to nie robiło i dalej mogłem chodzić gdzie dusza zapragnie.

Wojtex mnie zabił na mapie świata, wylogowałem i zalogowałem się ponownie a teraz żyję, tylko mam 47 hp.
Nie wiem czy traktować to jako błąd, ale w mieście krasnoludów bank jest pod literką n, a w mieście ludzi(Romar) pod b. Problemu nie robi to żadnego, ale można by to ujednolicić Smiling
Zegar odliczający do nowego dnia działa dziwnie, tzn. np. teraz chwilę przed nowym dniem mam na nim 2 godziny. Może to wynikać np. z tego, że w międzyczasie zaczynałem dni zaległe(lub te po wskrzeszeniu), albo z tego, że czas się liczy tylko kiedy wyświetlam stronę?
Avathar ma blokadę przed odświeżaniem strony. Jeżeli nie klikasz prawidłowo w link wyświetla się strona zapisana w pamięci podręcznej. Prawidłowe korzystanie z gry wyświetla informacje w prawidłowy sposób.
Po ucieczce od potwora na mapie świata, nie wyświetla się ona.v
Kupiłem mapę świata od cyganki, po otworzeniu jej mapa jest jakby spłaszczona. Wkleiłbym screena jak to wygląda ale nie po to płaciłem 5k złota, żeby udostępniać to teraz każdemu Torll .
Stron: 1 2 3 4