Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Recenzja Medievil 1 dubbing PL (PS one)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie wszyscy fani starych gier; zajmuje się nagrywaniem i opowiadaniem o grach z mojego dzieciństwa. Dzisiaj pragnę się z wami podzielić materiałem będącym recenzją tytułu, który należy do pozycji sztandarowych dla playstation 1 - zapraszam na Medievil 1 w wersji dubbingowanej przez fanów.


nie liczac, ze musialem domyslac sie tego co mowisz, ogladalo sie nie najgorzej. urazilo mnie jakos slowo "designu". musisz zdecydowanie podszkolic sie jeszcze.

Wysyłane z mojego GT-S5690 za pomocą Tapatalk 2
Ogólnie sama recenzja jest naprawdę całkiem niezła. Temat dobry i wykonanie również jest w porządku Grinning Miałem miejscami problem ze zrozumieniem tego, co mówisz, lecz tak to, to naprawdę jest nieźle. Trening czyni mistrza i z czasem będzie tylko lepiej Winking
Hej, dzień następny i już dwie odpowiedzi i to konstruktywne Smiling Zaraz publikuje nowszy materiał gdzie już nie czytany - będę wdzięczny za opinie "który lepszy" w odbiorze.