Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: sklep.arhn.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka.
Chciałbym zamówić sobie przedpremierowo smycz ze strony sklep.arhn.eu. Czy muszę zakładac nowe konto w sklepie, czy one są połączone z kontami na forum? Czy wszystko jest sprawne i już w ogóle działa?
Nie są one połączone z kontami arhn.eu. Do wykonania przelewu nie trzeba posiadać konta w sklepie arhn.eu.
Żeby złożyć zamówienie nie potrzebujesz nawet konta, bo wszystkie dane podajesz w trakcie potwierdzania zamówienia.
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc napiszę tutaj.

Chcę kupić sobie Pokemon X i czy mogę płacić przy odbiorze? Czy jeśli można, to czy przesyłka nadal będzie darmowa? Ile mniej więcej będę czekał na grę?
(14-03-2014, 23:46)Hixovick napisał(a): [ -> ]Nie chcę zakładać nowego wątku, więc napiszę tutaj.

Chcę kupić sobie Pokemon X i czy mogę płacić przy odbiorze? Czy jeśli można, to czy przesyłka nadal będzie darmowa? Ile mniej więcej będę czekał na grę?

Niestety, ponieważ przedmioty wysyłane są z terenu Wielkiej Brytanii, nie oferujemy możliwości zakupu za pobraniem.
A ile będę czekał na darmową przesyłke i czy jest jakaś inna opcja, żeby doszała szybciej?
Kiedy pojawią się jakieś nowe rzeczy w sklepie? Mowa tutaj o konsolach, grach na PS3/PS4/PC.
Ja za to czekam na tytuły na DS oraz PSP w przystępnych cenach™