Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #15 w multi Uncharted 2 (Link Among Thieves Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witajcie Kissing
Już w ten piątek 14.03 o godz. 21.00 gramy w tryb multi Uncharted 2! Po ostatnim dość udanym spotkaniu w Uncharted 3 (i nie za bardzo udanym AC III) myślę, że szykuje się niezła zabawa w trybie Deathmatch jak i innych oferowanych przez grę. Zapraszam i zachęcam do wpisywania się i wzięcia udziału w tym szczególnym Gruniopiątku. Bardzo ważne! Koniecznie odpalcie grę wcześniej i pobierzcie wszystkie aktualki - uwierzcie mi, ze sporo tego się uzbierało Winking Proszę też o przeczytanie Regulaminu naszych spotkań.

Dziękuję za uwagę, czekam na Was w piątek i już poleruję lufę... ekhem, mojego złotego AK-47.

Pozdrawiam,
Link.
Postaram się być Smiling
W związku ze zbyt małą ilością chętnych (gdzie się podziali głosujący na tę gierkę? Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.) ) gruniopiątek zostaje odwołany [*] seria powróci - Soon lub też nie.
I tak będę na TS'ie Lips_Sealed
Ja nie mogłem się pojawić ale za to bardzo chętnie zagram w rdr , chętnie po rdr bym zagrał w GTA IV albo Online (możemy najpierw w IV dla przypomnienia a potem V)
czyli 28.03 gamy w GTA Online jak Tak to będę Grinning
Ja bardzo chętnie :3 (mogę się trochę spóźnić bo komputera nie będę miał swojego )
Ja póki co nie ogarniam Grinning Wiadomo, że znowu trzeba zmienić formułę - myślę nad tym. Nasze spotkania będą odbywać się raz w miesiącu przy GTA Online. Nie wiem tylko, czy w ten piątek się pojawię, ale jak coś to grajcie w GTA, bo Red Dead Redemption tak czy inaczej nie wypali, pozdro 600 Kissing