Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
nazywam się Konrad, w sieci znany (bądź nie) pod nickiem Dorosz63 (nick jest na tyle unikalny, że tylko raz spotkałem się żeby był zajęty i to już nie pamietam gdzie, wiec widząc ten nick na innych stronach na 99,9% to ja). Obecnie jestem studentem Politechniki Lubelskiej (niestety jak na razie tej słabszej części żaków pod względem osiągnięć edukacyjnych). Moim hobby jest informatyka, choć moim zawodem wyuczonym jest technik elektronik. Lubie ład i porządek, w grach i nie tylko zawsze jestem po stronie dobrych (no może za wyjątkiem DK2 :]). Z PCtami od 2000 roku. Nigdy nie miałem konsoli na poważnie (no, chyba że Pegasus i >30 dyskietek się liczy Grinning). To chyba na razie tyle jeśli chodzi o krótki opis mnie, chciałbym być aktywnym uczestnikiem społeczności arhn(dot)eu i myślę, że nie powinienem nikomu wadzić.
Pozdrawiam
Cześć!
Mam nadzieje że zostaniesz dłużej u nas Winking
Jeśli jeszcze nie przeczytałeś regulaminu, zrób to.
Wpadnij też na shouta Smiling
Dzięki, w wolnej chwili zajrzę na całe forum bo obecnie jestem via WindowsPhoneOS :-)