Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Titanfall
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: hKM0eIZ_7Lg.jpg]
Tytan wylądował. Czy ten sieciowy shooter autorstwa Respawn Entertainment, nowego studia stworzonego przez weteranów Call of Duty, ma szansę znaleźć swoje miejsce na dość ciasnym rynku FPS-ów?

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Titanfall
...i już na wstępie chciałbym was przeprosić za drobne problemy montażowe, szczególnie w okolicach zakończenia. Miałem koszmarne problemy ze sprzętem i to najlepsze co udało mi się w tych warunkach skleić.

Drobne usterki nie powinny jednak wpływać w żaden sposób na zawartość i/lub przekaz materiału.
5:10 Deal With It Podpisuje się obiema rękoma pod recenzją! Chciałbym dodać tak od siebie, że na moim znacznie słabszym komputerze, gra utrzymuje stale 60 FPSów Smiling Btw. Dzięki Archon za grę Grinning
Przydał by się jakiś konkurs z TitanFall na forum. Co do gry tylko u makuły oglądałem, ale wydaje mi się że ta gra ma potencjał na bycie esportową tylko dać trochę funduszy na nagrody i będzie szał.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
Chyba się skuszę na tą pozycję...
Sam chciałem kupić Titanfalla na premierę, no ale nie wyszło PC Has No Game

Cieszę się, że powstał FPS, który praktycznie wcale nie skupia się na singlu, ale za to ma dopracowane multi. Smuci mnie jednak fakt iż gra ta posiada dość słabą grafikę (no ale w sumie gry to nie tylko grafika)
Ja i tak czekam na Plants vs zombies: Garden warfare na pc
Bardzo ciekawy tytuł i z pewnością się nim zainteresuję. Wcześniej jakoś nie mogłem się do niego przemóc, ale teraz wiem, że popełniłem błąd.
Titanfall wygląda jak wygląda bo jest na Source. Na XBone działa w co najwyżej 960p
Mkali, Crix i Wojtex, jedyni, którzy poza Archonem, kupili Titanfalla. Reszta woli Fify i Kał of Dupy Torll
Serdecznie poleca tę genialną produkcję.