Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: gry za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie polecacie darmowe gry na pc ?
Zależy o jaki mniej więcej gatunek ci chodzi. Za mało detali.
(19-03-2014, 19:36)LeSSter napisał(a): [ -> ]Zależy o jaki mniej więcej gatunek ci chodzi. Za mało detali.

w różne gry gram mogą być jakieś fps lub mmorpg
Ja polecam World of Tanks. Fajne nawet,żeby odpalić na 30min dziennie i trochę podekspić. Z FPS to oczywiście Team Fortres 2.
PS. Fifa World zapowiada się według mnie bardzo ciekawie
Ze ścigałek polecam TrackMania nations, ewentualnie generally. MMORPG darmowych dobrych nie ma. Z platformówek polecam Glace,Mario forever, bijatyk Little Fighter 2.

A jeśli jesteś oldschoolowcem, powinienieś zainteresować się JogoBoxem. Taki steam dla ubogich, większość gier jest stara, ale jest i część nowszych tytułów.
-Alien Swarm (coś w stylu Alien Shooter, tylko w co-opie)
-Loadout (strzelanka TPP, musisz sam zobaczyć Laughing)
-Fallen Earth (MMO przypominające Fallouta, fajne jednak grafika rodem z 2005 roku)
-Warface (strzelanka postawiona na multi i współpracę, od twórców Crysisa )
-PokeMMO (MMO w świecie Pokemonów, potrzebny rom gry Pokemon Fire Red)

I to tyle Winking
Ja z darmowych gier polecam :
- Quake Live - quake 3 w przeglądarce
- Abobo's Big Adventure - gry z NESa zremixowane
- Wolfenstein Enemy Territory - fps sieciowy - w klimatach II WŚ
- Gore: Special Edition - FPS Single i Multiplayer
- OpenArena - klon quake 3
- Loadout (steam) - ciekawy tps z humorem
- Team Fortress 2 (stream) - jeden z najlepszych free to play
- theseus return of the hero - darmowa wersja alien shootera
- hedgewars - darmowy odpowiednik Wormsów
- SuperTux - klon mario
- Neverwinter - Free To play mmo akcji
- Realm of the mad god - free to play mmo w przeglądarce
- Super Mario Crossover - polecam - fajna gra w przeglądarce ;D
- Cave Story - połączenie platformówki z przygodówką
- Black Messa Source (steam) - darmowy port Half -Life 1 - jednego z najlepszych FPSów jaka powstała
- Tyrian 2000 - na arhn.eu jest film na temat tej gry - bardzo polecam -> retro space shooter ;D
Smite - "LoL" z trzeciej osoby - niedługo wychodzi z bety, jak już nie wyszedł.Smiling

... a QuakeLive to nie q3.
Ze swojej strony mogę polecić:
Hearthstone - karcianka od Blizzarda,
Team Fortress 2 - multi FPS od Valve
Path of Exile - "kuzyn Diablo"
i CandyBox też jest eleganckiGrinning
Możesz zobaczyć te gry mi się one podobały:
-Drakensang Online
-Dungeons and Dragons Neverwinter
-Warframe
-The Lord Of The Rings Online
-Star Wars The Old Republic
Że też nikt nie polecił DOTY 2 Grinning
Z innych gier, które zresztą już były wspomniane mogę wymienić chociażby Path of Exile, OpenArena, Team Fortress 2 oraz Alien Swarm.

Na dodatek warto powiedzieć, że za darmo zostały udostępnione kilka ciekawych gier, które kiedyś były płatne. Mowa tu o Battlefield 1942 (Origin), trzech pierwszych częściach Command & Conquer (dwa lata temu były freeware na oficjalnej stronie, niestety została ona wyłączona, ale na dobreprogramy czy instalki cały czas te gry są) oraz Grand Theft Auto i Grand Theft Auto 2, które są po prostu klasykami.

Dodatkowo jeśli masz Origin możesz ściągnąć do maja za darmo Dead Space. Polecam Winking
Tibia Tibia i jeszcze raz Tibia, na tym się wychowałem i nadal jest dobra.
- Blacklight Retribution. Moim zdaniem świetna gra multiplayerowa (fps) z dobrą oprawą graficzną.
- Team Fortress 2. CZAPKI !!!
- Tribes Ascend. Coś dla fanów Quake'a, jeżeli lubisz baaardzo dynamiczne fps'y.
- Ghost Recon Online. Myślę że jest bardzo niedocenioną grą. Posiada prawie wszystko co jej starszy brat, a to wszystko za free Smiling
- Dead Space. #origin #free #horror
Ogólnie Ci powiem tak... Wejdź sobie na steam/origin ewentualnie sprawdź na stronach takich jak arhn.eu i tam powinno być wiele wspaniałych tytułów F2P (mmorpg albo fps'y, rzadko widzę tytuły z innych gatunków, ale to może tylko moja mała wiedza na temat tego sektora)
Nitronic rush. Spróbuj i wciągnie na wiele godzin.
War Thunder
World of Tanks
Team Fortress 2
Dota 2
WarFace
Ghost Reacon Phantoms
Loadout
The Mighty Quest For Epic Loot
(sorry za tak dużo steamowych gier )
Jeżeli chodzi o sieciowe FPS to polecam Planetside 2 od Sony. Wielkie bitwy nawet z 2000 graczami na jednej mapie (podzielonej na bazy, w każdej z nich bije się 50+ ludzi na drużynę), zdobywanie całych kontynentów, outfity, czołgi, samoloty, transportowce, bombowce, desantowce, bardzo ładna grafika i multum broni (i trzy frakcje). Ostatnio nawet odbyła się migracja kont ProSiebenSat1Games do Sony Online Entertainment, więc od niedawna wszyscy gracze mają te same przywileje.
Path of Exile, świetna gra bardzo podobna do Diablo II i Diablo III jeszcze jest od trójki znacznie bardziej skomplikowana
Łapcie grę za darmo :-) TEMMH-GLM2B-H30N2
The sims 2 pełna kolekcja kod na origin I-LOVE-THE-SIMS działa na nieskończonej ilości komputerów
Osobiście polecam Team Fortress 2. Bardzo dynamiczna, sieciowa gra FPS. Sam mam już nabite ok. 330 godzin, i do tej pory jeszcze nie zanudza. Co prawda, bycie nowym graczem, graczem FTP (free to play) wiąże się najczęściej z obelgami innych, bardziej doświadczonych graczy premium, ale jak okiełznasz pojęcia z tą grą związane (strange, unusual, ref, itp...) i dokonasz kilka dobrych wymian to dalej już z górki Happy .