Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [NIEAKTUALNE]Karty pamięci PSX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam do sprzedania 6 oryginalnych kart pamięci do pierwszego PlayStation. Karty sprawne. Te, których zdjęcia są pojedyńczo 15 zł + przesyłka + dodaję plastikowe pudełka do nich lub odbiór osobisty w Krakowie lub na Podhalu. Pozostałe różnią się tym, że nie mają naklejek z tyłu i nie dodaję pudełka - koszt 10zł + przesyłka. Mogę wystawić na allegro.
Hej! Byłbym zainteresowany kupnem jednej karty (albo dwóch, zależy jaka cena). Mam tylko pytanie, czy karty te są oryginalne, ile ich masz i czy mógłbym je kupić gdzieś tak w kwietniu. Fajnie by było, gdybyś wysłał zdjęcia jeszcze raz, ponieważ najwyraźniej serwis hostingowy się zbuntował Smiling

Dzięki za szybką odpowiedź, pozdrowionka Grinning
Mam ich 6. Co do oryginalności, to jak wrócę do domu mogę je rozkręcić i sprawdzić czy w środku nie ma jakichś chińskich niespodzianek. Smiling Oczywiście mogą povczekać do kwietnia. Zdjęcia wrzucę ponownie w weekend jak będę w domu.
Dobrze. Czekam na zdjęcia i spodziewam się, że dwie karty zapewne kupię, bo się przydadzą do PS2. Grinning
Też bym dwa wziął
Po otworzeniu wszystkich kart, okazało się, o zgrozo, że tylko jedna jest oryginalna. :/ Wszystkie pozostałe to podróbki.

[Obrazek: vzg3.jpg]
[Obrazek: t5t7.jpg]
[Obrazek: 9zci.jpg]
[Obrazek: t90y.jpg]
[Obrazek: kmna.jpg]
[Obrazek: oj2m4.jpg]
[Obrazek: xfey.jpg]
[Obrazek: yk17.jpg]
[Obrazek: nswe.jpg]
[Obrazek: kzizl.jpg]
[Obrazek: p9ib.jpg]
[Obrazek: 3voz.jpg]
[Obrazek: uow9.jpg]
[Obrazek: 41c7.jpg]
[Obrazek: jpns.jpg]

Chętnych zapraszam na PRIV w kwestii ceny się dogadamy. Smiling Te dwie karty na jednym zdjęciu w środku są identyczne.
Ale dobra , ja sie zbyt na tym nie gram dopiero co zacząłem grywac w psx'a , bo to taka zjawka z dziecinstwa gry sobie sprawiłem sam tez kilka miałem lecz za kija nie moge znaleźć kart pamięci.
I tu moje pytanko czy one po prostu działąją i zapisuję gry bez zarzutu ?
Tak, wszystkie karty sprawdziłem. Smiling W żadnej z kart nie ma "bateryjki" więc o znikanie zapisów nie ma co się martwić.

EDIT:

2 karty już poszły. Zostały mi 4 podróbki.
Odświerzam. Mam do sprzedania jeszcze 4 karty.