Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ave.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołgiem wszyscy to czytający!

Nazywam się Sławek, rocznik '86 i pochodzę z Gdyni. Na forum trafiłem stosunkowo niedawno i do założenia konta zachęcił mnie mój przyjaciel z dzielnicy kamil.z7. Oczywiście nie obeszło się bez nie oglądania materiałów na arhn.eu w youtube.

Tak naprawdę gry towarzyszyły mi przez całe moje życie. Najpierw była podróba Atari 2600 (później nazywana Rambo), nieśmiertelny Pegasus, aż nadeszły czasy pierwszego PlayStation- i tak mi już zostało. Obecnie jestem na etapie budowy mojej małej kolekcji konsol z logiem PS i gier na te konsole, a szczególnie:
- PlayStation (klasyczny szarak i PSOne);
- PlayStation 2;
- PSP;

Sukcesywnie powiększam kolekcje i staram się zdobyć nowe gry oraz konsole, na które nie było mnie stać w przeszłości, a o których można było wyłącznie poczytać na łamach periodyków, takich jak PSX Extreme (pozdrawiam czytających).

Oprócz gier konsolowych, zbieram także gry planszowe i karciane (oraz połączenie obydwóch). W wolnych chwilach czytam ksiąski, komiksy, nie pogardzę dobrym filmem lub serialem Sci-Fi. Jeżeli dodać do tego tytuł inżyniera po Politechnice Gdańskiej to wyjdzie 100% geek (jak zostałem raz już nazwany przez znajomych kanadyjczyków :P). Przeczy jednak temu gra na gitarze, łażenie na karaoke i bardzo mocny pociąg do heavy u trash metalu.

Chwilowo to wszystko co mam do napisania. Jak przyjdzie do mnie coś ciekawego na pewno się odezwę.

Pozdrawiam.