Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Laptop do gier.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie szukam laptopa do gier bo ostatnio usłyszałem od innych że nie warto kupować gotowców (stacjonarne komputery). Więc chcę kupić lapka do gier, żeby takie gry jak crysis (dowolne części) miał gdzieś tak po 20/30 fps lub Battlefield 3,4 z 20 fps. Więc pięta Achillesa cena... Cena dowolna ale bez przesady bo nie kupie lapka za 10000 zł więc proszę tak do 2000 zł - 3000 zł. Jeśli można to prosiłbym o linki mogą być z allegro itd. Z góry dziękuje Smiling
Jeśli koniecznie laptop do gier, to polecam Lenovo Y580.
Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/lenovo-y580-i7-750-8gb...46045.html
Jednak jestem przekonany, że za 3000zł poskładasz dużo lepszy i wydajniejszy komputer.
Jedyne laptopy jakie nadają się do.gier to alienware tylko ich cena dobija. Za ten budżet co podales możesz złożyć świetny sprzęt do grania nawet jeśli chcesz mogę.ci wysłać na pw jaki ja zestaw za taka cene mam (a zły nie jest)
Jeśli miałbyś w takiej cenie brać laptopa do gier, to jedynym sensownym wyborem wydaje się wspomniany wcześniej Lenovo Y580. Myślę jednak, że jeśli mobilność nie jest potrzebą pierwszego rzędu, to za te pieniądze można byłoby złożyć całkiem mocny komputer stacjonarny.
Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem tego laptopa:
http://extra-okazje.pl/p/147/47091/premi...booki.html
Gry typu Wiedźmin 2 chodzą na ustawieniach ultra bez zająknięcia.
Ja potrzebowałem laptopa, na którym przy okazji jakiś czas pogram, ale jeśli chcesz naprawdę porządny sprzęt do gier albo zaoszczędzić to skorzystaj z rad kolegów wyżej - składak stacjonarny zawsze będzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem do gier.
Warto wspomnieć, że tamten lenovo to refub, więc cena normalnego będzie jeszcze wyższa Smiling
Laptop do gier to jak widelec do zupy, chybiony pomysł
Ja mam Lenovo Y500 i udalo mi sie dorwac edycje ktora powstala chyba przez przypadek (teraz nie jest juz dostepna).
i7, 16GB ramu, 2x 750m i 1TB dysk. Jedynym minusem jest matryca nie full HD ale zmienie teraz jak bede w Polsce. Zaplacilem za niego niecale 4k.

Ktos tam polecal Alienware, od kiedy kupil ich Dell to porazka straszna. Opinia nie tylko moja ale wiekszosci ludzi z serwisow z jakimi rozmawialem. Ichabod sie nie zna na grach wiec jego nie sluchajcie. A tak sero to w sumie po czesci ma racje, laptop do grania to drogi gadzet i nic pozatym.
lenovo G580 wszystko działa na full polecam Smiling
Ale na czego full ? :p

a co myślicie o tym ? http://allegro.pl/show_item.php?item=406...d296cb1c5e
Jeżeli już kupiłeś to MSI to gratuluję, uważam że to dobry zakup. Nie zgadzam się z opiniami że laptop do gier się nie nadaje. Osobiście posiadam mieszkanie w którym nie mam miejsca na stacjonarkę i laptop (czyt. komputer przenośny) to jedyna opcja aby pograć. Osobiście posiadam niezłego Della Inspiron. Gdybym teraz wybierał laptopa szukałbym Lenovo najlepsza wg mnie cena vs jakość.
Mam lenovo y580 i7 i fullhd, jednak po jakimś czasie pojawił mi sie problem z ładowaniem baterii (swich), nie stwarzało to większych problemów ale reklamować trzeba było i zaczęły sie schody.

Kupując laptopa lepiej sprawdzić wcześniej jak działa ich serwis, a serwis lenovo ostatnio sie mocno zmienił - na gorsze. Teraz ich serwis to medion w Niemczech. Paczkę do nich musimy sami wysyłać na poczcie, dużo czekać itd. Ogólnie polecam zajrzeć na ich Facebooka gdzie ludzie opisują swoje problemy z ta firma. Mój sprzęt wrócił po reklamacji i nic nie zostało naprawione, chyba nawet nikt laptopa na miejscu nie włączył. Poza tym lenovo od kilku lat robione jest juz w innym miejscu-dopasowanie elementów i jakość wykonania nie sa juz tak wzorowe jak kiedyś.
Jeżeli chodzi o samego laptopa to polecam, gtx660 daje radę w przypadku większości gier, laptopa używa sie wygodnie a matryca full hd(której na początku nie chciałem) okazała sie strzałem w dziesiątkę. Przekład cena/parametry korzystny.
Jeżeli chodzi o serwis to miejmy nadzieje, ze będzie lepiej Okay


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk