Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Loot Crate - marzec 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: PidNIM3fELc.jpg]
Powracamy z rozpakowaniem marcowego Loot Crate'a! Niestety, paczki wciąż nie są dostarczane do Polski, ale Gracze z Wielkiego Świata™ mogą zamówić swoje paki pod adresem:
http://www.lootcrate.com/

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Loot Crate - marzec 2014
Czytaj Archon Fap , albo obejrzyj anime! Bardzo dobre Fap , a loot crate w tym miesiącu jest bardzo fajny tematycznie, bo również przeżyłem to głównie titanfallem Smiling
Archon ma nawet swoich ludzi od otwierania cukierków Torll Ogólnie LootCrate bardzo fajny, sam czekam na chwilę, kiedy będzie możliwość wysyłki do Polski :>
skoro nie smakuje tytanem, to jak smakuje tytan? Grinning
Hahaha cukierki najlepsze co nie?
Archon, to są cukierki dla tytanów, a nie o smaku tytanów.
"zjedzona" - jesteśmy z ciebie dumni!!!
A jakby smakowała tytanowa guma (cukierek)?
Cukierek 2/10.. wiedziałem Torll
Wow, swietna sprawa z tym loot cratem, rowniez czekam az zaczna to do PL wysylac ^^
Attack on titan Heart33
Widok gumy mielącej się w mor... ustach Archona Torll
Archon, a może dałoby załatwić Loot Crate do sklepu arhn.eu? Smiling
może więcej recenzji jedzenia ? ^^
Paczuszka fajna, choć jarania się Attack on Titan nie rozumiem, bo fabularnie jest cienkie jak wężowy zadek. Za to koszulkę z Titanfalla bym nosiła, bo zacna!
Z Dark Archona robi się powoli Dark Ashens. Winking
Rzeczywiście edycja na ten miesiąc prezentuje się imponująco w porównaniu do poprzedniej. Mnie najbardziej ucieszyłaby koszulka (miło, że w miarę normalnym rozmiarze, a nie dziecięcym) i poradnik, choć mangę też bym ogarnął, bo niemal zewsząd słyszę pozytywne opinie o Attack on Titan. Obstawiam, że w przyszłym miesiącu znowu będzie bieda. Torll
(27-03-2014, 18:12)Rayos napisał(a): [ -> ]Wow, swietna sprawa z tym loot cratem, rowniez czekam az zaczna to do PL wysylac ^^

Prędko to pewno nie będzie. Niemniej, fajna gratka dla nerdów z cywilizowanej części świata Grinning <zazdrości>.
(28-03-2014, 04:08)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]Mnie najbardziej ucieszyłaby koszulka (miło, że w miarę normalnym rozmiarze, a nie dziecięcym)

Rozmiar koszulki wybiera się przy rejestracji na Loot Crate Smiling Zawsze wysyłają odpowiednio wybrany rozmiar Smiling
@guy_fawkes "bo niemal zewsząd słyszę pozytywne opinie o Attack on Titan"
No właśnie ja nie wiem, skąd te pozytywne opinie o SnK (Attack on Titan), bo obejrzałam anime i ani mnie nie porwało, ani też nie jest jakieś wybitne jeśli chodzi o kreskę (owszem wygląda całkiem estetycznie, ale widziałam mnóstwo ładniejszych animek). Fabuła ledwo kupy się trzyma, całość jest mocno przekombinowana.
(28-03-2014, 15:18)Mortycja napisał(a): [ -> ]@guy_fawkes "bo niemal zewsząd słyszę pozytywne opinie o Attack on Titan"
No właśnie ja nie wiem, skąd te pozytywne opinie o SnK (Attack on Titan), bo obejrzałam anime i ani mnie nie porwało, ani też nie jest jakieś wybitne jeśli chodzi o kreskę (owszem wygląda całkiem estetycznie, ale widziałam mnóstwo ładniejszych animek). Fabuła ledwo kupy się trzyma, całość jest mocno przekombinowana.

Ej, a czemu oceniasz Attack on Titan na podstawie anime, a nie źródła? To jak ocenianie Władcy Pierścieni na podstawie tego:
[Obrazek: 2014-03-28_1250.png]

To że animowana adaptacja nie przypadła ci do gustu, nie oznacza automatycznie, że materiał źródłowy jest równie słaby. Smiling
ARRGHHGGHGFGHGHH ze złej strony wydrukowali okładkę w tej mandze!13/212/1 -2/10
@Archon - animowany Władca Pierścieni jest przesłodki i to jest klasyka. Smiling
Co do SnK - anime fabularnie niewiele odbiega od mangi i ogólne założenia się nie zmieniły Smiling Za dużo by pisać o licznych nielogicznościach serii (zainteresowanych odsyłam do tekstu, który kiedyś spłodziłam: http://bardzosubiektywnie.blogspot.com/2...yojin.html - uwaga możliwe spoilery, zwłaszcza dla tych którzy nie czytali/nie oglądali).

PS. Jak się u was kurna cytuje? ;D
News z ostatniej chwili. W nowym dodatku do Starcraft II (Legacy of the Void) ma pojawić się parę nowych jednostek, w tym Qzak. Ci osobnicy będą mieli bardzo przydatną funkcję otwierania cukierków jednostek rodzaju Dark Archon.

Używałbym Heart
przydało by się by do polski był shipping ;p
LootCrate spisał się w tym miesiącu Smiling Lecz pewnie za miesiąc będzie kicz :>
Stron: 1 2