Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witajcie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Mam na imię Sebastian i mam 18 lat. Co prawda to mój pierwszy dzień na forum ale już wcześniej oglądałem filmy Arhn.eu na YouTube(wszystko zaczęło się od Mortal Kombat w pigułce :P). Lubię anime, mangę, muzykę(głównie rock, ale innych gatunków też czasami słucham, no i oczywiście ost z gier Winking ). Moimi ulubionymi gatunkami gier są RTS-y i RPG. Aktualnie głównie grywam w gry typu MOBA. Cóż, to by było na tyle. :P
Jakie anime oglądasz?
Jaką mangę obecnie czytasz?
Jaki zespół rockowy preferujesz?
Jakie RTS grasz?
Jakie RPG preferujesz?
Różne gatunki anime oglądam, aczkolwiek moje ulubione to Tengen Toppa Gurren Lagann, Code Geass. Ostatnio skończyłem GTO. Z mangą podobnie jak z anime - różne gatunki, lecz ostatnio czytałem Spice and Wolf, no i czasami przeczytam chapter Naruto. Teraz oczekuje na Deadman Wonderland, które Waneko ma zamiar wydać w czerwcu. Aktualnie nie mam swojego ulubionego zespołu. Często słucham Rise Against, Egypt Central, Three Days Grace. Co do RTS to Starcraft II, no i mój ulubieniec Warcraft III: TFT. Oczywiście są inne jak seria Age of Empires, Command & Conquer(tutaj moim ulubieńciem jest Generals :P),W40KGrinningoW, itp. Jeżeli chodzi o RPG, dobre wspomnienia mam z TESIII:Morrowind, Gothic 1-3, Pokemon. Najwięcej czasu i tak spędziłem nad MMORPG typu WoW czy Tera.