Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Tanie, a dobre. Empik.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[b]
EDIT!
Podczas ostatniej wycieczki do empiku w Galerii Mokotów myślałem, że chyba umrę z pragnienia podczas oglądania gier i gadżetów. Nie myliłem się.
[size=medium]
[font=Courier]
Zacznę od razu - nie wszystkie gry, które wymieniłem, mogą się komuś podobać, więc wymienię i krótko opisze te, które miały okazyjną cenę i MI się spodobały.
Moje Wydatki w Empikach (Gry):
Galeria Mokotów:
2-pack - Knock - Knock oraz the Inner World za 29,99.
Powiem, że cena okazyjna. Wychodzi, że jedna gra kosztuje 15 zł, co jest tanie jak na dzisiejszy standart. Kupiłem ten dwupak tylko dlatego, że nie było osobnego Knock - Knock. Mogę komuś oddać the Inner World - pisać w komentarzach.
Kolejny 2-pack - Prince of Persia (z dubbingiem!) oraz Splinter Cell: Double Agent (też z dubbingiem!). Prince of Persia mogę oddać.
Znowu dwupak za 30 zł - tanio. I znowu - kupiłem dlatego, że NIE MOGŁEM ZNALEŹĆ samego Splinter Cell'a. Gra fajna.
The Elder Scrolls Online - przedpremierowa edycja specjalna. W środku koszulka o rozmiarze L oraz pre-order. Całość za 6 dych.
Promenada:
F.E.A.R. 3 - za 30 zł.
Gra spoko, lubię ją. To mówi za siebie.
James Bond: Blood Stone za 14,99. Gra spoko, James Bond mi się podoba (książki i filmy).
Singularity - Nie wiem, co o tej grze powiedzieć. Dla mnie tak naprawdę to trochę szajs, a trochę całkiem fajna gra. Oddam.
Prototype - zajebistość. Tyle krwi nie widziałem nawet w GTA.
Oraz Wolfenstein - klasyk.
Sadyba Best Mall:
Rany barany! Wielka promocja była. Kupiłem edycję szaleńca (Far Cry 3) na pc za 9 dych. Normalnie ta edycja kosztuje 150 złotych, więc nieźle mi się pofarciło.
Więc, każdy kto mieszka w Warszawie niech szybko biegnie do Sadybowego Empiku i kupuje! Promocje są nawet do 70%!
/Maurek
Są też koszulinki w innych rozmiarach niż L? Chętnie Mkę bym łyknął i wypróbował te nowe MMO, lecz do najbliższego centrum handlowego mam kawałek.
(30-03-2014, 21:27)bleub napisał(a): [ -> ]Są też koszulinki w innych rozmiarach niż L? Chętnie Mkę bym łyknął i wypróbował te nowe MMO, lecz do najbliższego centrum handlowego mam kawałek.

Niestety nie ma, ostatnio będąc w empiku na 15 pudełek z pre-orderem 15 to były L'ki.
No to klops. Przynajmniej zaoszczędzę 60 złociszy. Poczeka się pół roku, zanim gra przejdzie w tryb f2p Winking
Ja w empikach widziałem tylko elki.
Maurek, za ile byś oddał Prince Of Persia?
Maruek, oddajesz totalnie za darmo, czy trzeba zapłacić za grę i koszt wysyłki?
Chętnie przyjąłbym Wolfensteina, nie wygrałem jeszcze żadnego giveawaya :'(
Cytat:Kolejny 2-pack - Prince of Persia (z dubbingiem!) oraz Splinter Cell: Double Agent

Przepłaciłeś, dałem 14 zł. Torll
U mnie w Empiku wystawili stare (co prawda pudełka zniszczone a tak to wszystko w stanie idealnym) Edycje Kolekcjonerskie takich gier jak Resistance Edycja Przetrwanie z 319zł na 149zł przeceniona oraz God Of War 3 Ultimate Edition z nie pamiętam dokładnie ale coś prawie 500zł na 199zł przeceniona.Gdyby ktoś był chętny to zapraszam do Bielska Białej lub po prostu mogę komuś zakupić takową Winking
To nieźle, skoro udało się łapnąć TESTerrified za całe 60 złotych. Na ich oficjalnej stronie taki zestaw kosztuje 300 złotych, tak więc 5 razy oszczędziłeś na tym. Brawo, chociaż ja sam w becie działałem, to jednak tytuł dobry i wg. mnie wart polecenia
(31-03-2014, 16:56)Dziab_Dziab napisał(a): [ -> ]Maruek, oddajesz totalnie za darmo, czy trzeba zapłacić za grę i koszt wysyłki?
Chętnie przyjąłbym Wolfensteina, nie wygrałem jeszcze żadnego giveawaya :'(

Wolfensteina... hm... zapłacisz za wysyłkę i będzie okej Smiling Daj tylko adres i kod pocztowy na priv.

(02-04-2014, 12:18)Emilu napisał(a): [ -> ]To nieźle, skoro udało się łapnąć TESTerrified za całe 60 złotych. Na ich oficjalnej stronie taki zestaw kosztuje 300 złotych, tak więc 5 razy oszczędziłeś na tym. Brawo, chociaż ja sam w becie działałem, to jednak tytuł dobry i wg. mnie wart polecenia

Wiesz, to był pre-order.

(30-03-2014, 23:14)Dogozaur napisał(a): [ -> ]Maurek, za ile byś oddał Prince Of Persia?

Nie rozumiem: za ile hajsu czy za ile czasu?
Jeśli chodzi o hajs, to spokojnie za 9,99 (Biedronkowy standart) sprzedam. Z pudełkiem. Za 6,99 samą płytę. W każdej chwili. Daj tylko adres i kod pocztowy na priv.

(31-03-2014, 22:17)UnboxingManer napisał(a): [ -> ]U mnie w Empiku wystawili stare (co prawda pudełka zniszczone a tak to wszystko w stanie idealnym) Edycje Kolekcjonerskie takich gier jak Resistance Edycja Przetrwanie z 319zł na 149zł przeceniona oraz God Of War 3 Ultimate Edition z nie pamiętam dokładnie ale coś prawie 500zł na 199zł przeceniona.Gdyby ktoś był chętny to zapraszam do Bielska Białej lub po prostu mogę komuś zakupić takową Winking

Lol. U mnie w Empiku edycja jakaśtam Killzone: Shadowfall 500 złotych.

(31-03-2014, 16:59)Keczup napisał(a): [ -> ]
Cytat:Kolejny 2-pack - Prince of Persia (z dubbingiem!) oraz Splinter Cell: Double Agent

Przepłaciłeś, dałem 14 zł. Torll

Lips_Sealed Ty zło wcielone Lips_Sealed
Cóż, mnie tam po prostu nie lubią. Albo to kwestia sklepou.
Tak epik jest bardzo tani zwłaszcza u nas jak parędziesiąt metrów dalej mamy avansa, w którym jest dużo taniej, a poza galerią pareset metrów dalej mamy media expert gdzie jest jeszcze taniej.
Z tym Inner Worldem to jeszcze aktualne.
Swoja drogą to ciekawe macie Empiki, tam gdzie ja się stołuje to nawet WKKM nie idzie kupić
(11-04-2014, 14:46)dzemson napisał(a): [ -> ]Z tym Inner Worldem to jeszcze aktualne.
Swoja drogą to ciekawe macie Empiki, tam gdzie ja się stołuje to nawet WKKM nie idzie kupić

Nie rozumiem pierwszego zdania: to zdanie pytające czy orzekające? Tak, jest jeszcze aktualne.