Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Powitać mi Was miło :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po wspaniałym Gruniopiątku z GTA Online wypadałoby się przywitać, co w tym momencie czynię.
Jestem sobie człowiekiem, który wkracza w próg dorosłego życia i podejmowania życiowych decyzji (matura, studia itp.). Mieszkam sobie w Warce (małe miasteczko oddalone o jakieś 50-60 km od Wa-wy), w piwnym zakątku, gdzie monopolowy stoi obok monopolowego, więc alkoholu ci u nas dostatek.
O arhn.eu dowiedziałem się przypadkiem szukając na YT recenzji pegasusa, i pierwsze, co mi wyskoczyło, to recka FunStation 3 popełniona przez Dark Archona. Do tej pory spokojnie sobie oglądałem materiały, komentowałem, byłem na live'ach itp., ale teraz postanowiłem dołączyć do tej jakże wspaniałej społeczności, która wokół arhn.eu się zebrała. Fan PlayStation, wychowany na pegasusie i konsolach Sony. Bardzo lubię grać we wszelakiego rodzaju bijatyki, to jest mój ulubiony gatunek, a najbardziej lubię Tekkena, ale nie pogardzę również grami z innych gatunków. Oprócz tego jestem fanem niebieskiego jeża Sonica, którego wolę sto razy niż Mario. Nie żeby gry z Mario były złe, są bardzo dobre, ale nie lubię go jako postaci. Poza tym mam słabość do retro, zwłaszcza do gier 8 i 16-bitowych.
W takim razie wydaje mi się, że to tyle, mam nadzieję, że o czymś nie zapomniałem Winking. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie mojej osoby, chętnie na nie odpowiem. Mam nadzieję, że nie zanudziłem nikogo tym dość długim wpisem. Liczę, że zabawię tutaj na dłużej, a tymczasem zostawiam was z tym na szybko skleconym postem i... do zobaczenia!
Cześć kaczmar. Miło mi Cię powitać i gratuluję ciekawego tematu - Miła odmiana od tych kilkusłownych przywitań. Mamy nadzieję że się u nas rozgościsz i będziesz do nas wpadał jak najczęściej, pisząc ciekawe posty na forum oraz wpisy na shoutboksie Winking
Hej! Witamy na forum gdzie panuje tutaj zawsze rodzinna atmosfera Heart Zapraszamy do udzielania sie na forum oraz na naszym Shoucie Smiling

Mam takie małe pytanko z jakiej miejscowości jesteś? :P
Jest napisane o tym w poście, ale powiem: jestem z Warki. Tak, piwo o tej samej nazwie powstaje w naszym mieście Smiling
Cześć kaczmar Kissing Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do nas - na forum jak i podczas gruniopiątków. Cieszy mnie fakt, że ludzie nie uciekają, a wręcz lgną by z nami pograć w rodzinnej atmosferze™ Rozgość się na forum, pisz posty, koniecznie wejdź na screamboxa Winking

Pozdro 600!