Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć...?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć...? - powiedziało coś słabo, otwierając wrota do ogromnego przybytku ARHN. Szybko się zreflektowało, chrząknęło i dodało - Lars jestem.
- Przybyłam tutaj, bo... - zamilkła, szukając słów - lubię czytać i oglądać materiały o grach.
To jest poniekąd prawda, jednak Lars lubi przeznaczać czas na inne rzeczy. Dużo rzeczy. Nie bez powodu nazywa siebie Dzieckiem tysiąca zainteresowań i ani jednego talentu. Mimo szerokiego repertuaru zdolności i głowy pełnej pomysłów - woli siedzieć na twarzoksiążce. Chciałaby w przyszłości pracować w gamedevie, ale jest zbyt leniwa być coś robić, więc tylko ogląda recki.
- Dodam, że mam 15 lat i pomieszkuję w stolicy Syberii i rasizmu, jednocześnie będącej najlepszym miastem do mieszkania wg internetu. - już bez tremy dodała dziewczyna. - Jeśli chodzi o gry... - znów się zacięła. Pozwólmy narratorowi skrótowo dokończyć myśl:
Lars gra na PC. We wszystko co ma dobrą mechanikę i ładną grafikę. Byle nie szczelanki, bo w te lami. Bardzo. Ostatnio pyka ze znajomymi w Monaco, czasem support-uje w Don't Starve służąc za encyklopedię. Kiedyś była fangerlem Nintendo, ale Wii ma takie beznadziejne pady, że przeszła Super Mario Galaxy tylko dlatego, że się założyła. Lubi Pokemony, ale nigdy nie skończyła FireRed. Legendy Zeldy też nie. We wszystkich grach ma tendencję do zwiedzania świata i robienia misji pobocznych, a potem dopiero do kontynuowania właściwej fabuły.
- I to by było tyle - brutalnie przerwała narratorowi Lars.

Mam nadzieję, że nikogo nie przestraszy ten długi i chaotyczny wpis. Naprawdę miło mi do Was dołączyć, Forumowicze. Smiling
Świetny post w przywitajce, z miejsca zyskuje miejsce jednego z moich faworytów. Szkoda, że nie ciągnęłaś tej historii dalej, bo fajnie się czytało.
Witaj na arhn.eu, gdzie zawsze, ale to zawsze panuje rodzinna atmosfera™ czekam na kolejne posty, bo zapowiada się ciekawie, wpadnij też czasem na SB i baw się dobrze.
Miło mi powitać na forum, tak jak Linkowi bardzo mi się spodobał ten rodzaj 'przywitania'. Czyżby nick był nawiązaniem do imienia pewnego jegomościa z serii Gothic? Grinning (nie wiem ot tak mi się skojarzyło)
Dzięki, że Wam się podoba. (Grunt to dobre pierwsze wrażenie.)
Link: Wybacz, ale nie chciałam tu pisać poematu na całą stronę.
Haptisim: Pudło, mój nick nie ma za wiele wspólnego z grami. Prędzej z muzyką.
No to albo Metallica albo... Lars Ümlaüt



Grinning

Cześć, witamy na arhn.eu!
Brawo! Brawo!
Witamy!
And remember...respect is everything
Witam Lars w naszej społeczności \o/
Miło mi cię poznać, zapraszam do rozmów na shoutboxie, ale z tego miejsca cię ostrzegę, nie zraź się "specyficznej..ekhm Rodzinnej atmosfery™ " tego miejsca. Jestemy mili, serioCreepy. Witam i zapraszam do piwnicy ArchonaWielki dzej paczy
Hej. Świetna "przywitajka" jeszcze takiej nie czytałem Smiling W imieniu swoim i innych użytkowników witam na ARHN.EU Smiling
(08-04-2014, 14:21)Lars napisał(a): [ -> ]...Legendy Zeldy też nie...


Tylko wtrącę, że Legendę Zeldy można kończyć w nieskończoność Heart

Polecam i Pozdrawiam™
Link.
Miło zobaczyć kogoś, kogo nick się kojarzy. Pozdrawiam z bekowiczów pewnego pana! Grinning