Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: No czeeść.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No siemka jestem Pyszuch. Zacznę może od tego, że na arhn.eu działam już ponad pół roku, lecz nigdy prędzej się jakoś w forum nie zagłębiałem - aż do dziś!
Może się przedstawię - Michał. Pochodzę z okolic Grudziądza, województwa Kujawsko-Pomorkiego. 16 lat, gruby nerd + kręcone włosy -,-.
FanBoy Microsoftu, dlatego, że posiadam X360 i jestem z niego cholernie zadowolony. Mój Gamertag w XLive to - GladiusAuris.
Moja ulubiona seria gier to Assassin's Creed, którą wielbię i staram się jak najwięcej wiedzieć o niej wiedzieć.
Jak możecie się domyślić najbardziej preferuję sandboxy. Od zawsze bardzo lubiłem platformówki i jak na razie mi nie przeszło, dlatego każdą ilość Raymana chłonę niczym gąbka. Od niedawana, bo od 2010 roku, zacząłem grać w slashery. Moją pierwszą taką grą był Devil May Cry 4 dodany do numeru CD-Action. Zakochałem się w rozpruwaniu demonów i zdobywaniu coraz to nowszych broni.
Tak więc to tak ogólnie o mnie. Jeśli kogoś zaciekawiłem swoją osobą to nie gryzę i zapraszam do znajomych na XLive czy chociażby FB (Michał Pyszora). Tak więc, na razie Winking