Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Luftrausers -- Podgląd #024
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: q1pdeiH3gD8.jpg]
Ten inspirowany okresem okolic drugiej wojny światowej "shmup" jest niestety równie nienatchniony co i gatunek który reprezentuje. Specyficzne podejście do rozgrywki nie potrafi zatuszować faktu, że Luftrausersowi zwyczajnie brakuje "nóg".

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Luftrausers -- Podgląd #024
Zdecydowanie polecam! Zakupiłem zaraz po premierze na PC i się nie zawiodłem. Dałem 7 usd (22 pln) i, patrząc na zabawę jaką dostałem, nie były to zmarnowane pieniądze.
Vlambeer jak na razie przekonał mnie do siebie jedną produkcją, a mianowicie Wasteland Kings, które też ma trafić w tym roku na PS4 i Vitę. I chyba poczekam na tamten tytuł, bo w tym "latadełku" za tą cenę za wiele nie dostajemy. A szkoda.
Tak się składa, że ostatnio też ogrywałem tego indyka i mam analogiczne odczucia. Ta gra ewidentnie pomyliła platformy i choć potrafi wciągnąć, a każdą ingerencję w pojazd czuć natychmiastowo, powinna się znaleźć w pierwszej kolejności w Google Play czy App Store, a dopiero potem, ewentualnie na Steamie czy w PSS. Od siebie dodam, że wersja na PS3 krztusi się przy eksplozji nuklearnej, zaś kolorystykę można zmieniać - kolejne warianty odblokowują się wraz z poziomami.
Swoją drogą mnie jeszcze ani razu nie udało się zespawnować największego bydlaka, czyli sterowca. Internet nie jest zgodny co do warunków, jakie trzeba spełnić i widocznie tylko nieliczni dostąpili możliwości walki z nim. Albo porażki.
Generalnie Jetpack Joyride starczało na dłużej i grało się w to jednak przyjemniej.