Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Sly Trilogy (PS Vita)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaraz po pojawieniu się <em>Sly Cooper: Złodzieje w Czasie</em> w ofercie plusowej na PS3 oraz PS Vitę, pochłonąłem tę odsłonę i zakochałem się. Przez nią nie mogłem przepuścić takiej okazji i postanowiłem zrecenzować trzy pierwsze części podbite do rozdzielczości HD, a raczej ich port ze stacjonarnej konsoli na przenośne dziecko PlayStation.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Sly Trilogy (PS Vita)
Zgadzam się z każdym słowem recenzenta. Sam posiadam tę kompilację na PS3 i jestem z tych gier bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo zadowolony.. Smiling
Gra ma niepowtarzalny klimat, dla niego samego warto zagrać (a jest jeszcze dobra gra ;]) A co do usługi Cross Buy, czy jak posiadam pudełkowe wydanie Sly Trilogy na ps3, to dostanę wersję na citE za darmo? Proszę powiedz, że nie musi to być tylko cyfrówka.
To strasznie dobre pytanie, na które internet jeszcze chyba nie zna odpowiedzi, a sam nie mogę sprawdzić, bo mam cyfrówkę Childish

Wszystko jednak wskazuje na to, że faktycznie wersja pudełkowa nie ma Cross-Buy. Trochę lipa, ale w zasadzie nie mieliby jak tego opracować - mogą przed wydaniem wrzucić do pudełka kod czy dorzucić "disc benefits", ale po premierze już ciężko Childish

Ale może spróbuj zapytać PlayStation Polska: https://www.facebook.com/PlayStationPolska Zawsze będziesz miał pewność PS3 Has No Game
Nie wiem, czy tak jest w przypadku Sly Trilogy, ale Cross-Buy w PlayStation All-Stars Battle Royale działał w następujący sposób:

Należało włożyć płytę z grą do napędu, w Menu XMB wybrać GRA, i tam powinna się pojawić, oprócz wszystkich twoich gier/folderów i ikonki gry jeszcze docatkowa opcja, prawdopodobnie nazwana Cross-Buy. I dalej już wszystko zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Jeśli nie masz tej opcji do wyboru, to prawdopodobnie pudełkowe Sly Trilogy nie ma opcji cross-buy