Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Arcade Gamer Portable
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: AGUSRSdCkBA.jpg]
Po ponad sześciomiesięcznej przerwie powracamy w nowej Rupieciarni, by sprawdzić czy taki odstęp czasu wystarczy, by niewtajemniczeni zaczęli nas posądzać od podrabianie Ashensa. W dzisiejszym odcinku konsola Arcade Gamer Portable mieszcząca 30 gier z Segi Game Gear i Master System w jednym, plastikowym pudełeczku.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Arcade Gamer Portable
Naprawdę ciekawe urządzenie. O wiele lepsze niż ostatnio omawiany Overmax Laughing Szkoda, że cena jest taka wysoka bo mógłbym zainteresować się nią, ewentualnie poczekam na zniżkę ceny.
szczerze mówiąc, konsolka byłaby lepsza z sonic the hadhehog, ale i tak najbardziej cieszy wiadomość o weekendowym systemie error
taki myk.. w sarych modealach tv złącze euro dawało możliwość klonowania obrazu tzw konsola do 1 tv po antenie a kablem euro do monitora z wejściem euro:] tak klonowałem psxa jak grałem na 4 w crash team racing w 4:]

do psxa stosowałem takie coś:
http://sklep.rms.pl/img/product_media/1-...3x_993.jpg
konsolka do euro a chinchami do monitora [ przyciskiem in out]
Cieszymy się, że dobrze się bawisz. Ale ja się dobrze nie bawię i też czas mi szybko leci Torll
I.. zdziwiłem się. Nie tym, że lubisz grać w Spinballa, bo ja też czasami w niego popykam, gdy nie ma w co grać, ale... mówić cześć do zlepka pikseli, tylko dlatego, że przedstawiają króliczycę o.. albo skończę może ten temat Winking

Tak czy inaczej. Całkiem fajny materiał. Rupieciarnio, dobrze cię znowu widzieć. Mogłeś tylko trochę poczekać z obwieszczeniem niuansu o SE, bo zabrałeś właśnie wszystkim możliwość pytania się "kiedy system error?"

EDIT: Ciekawe czy dałoby się zdumpować ROMy z tej konsolki, by korzystać na innych urządzeniach (??) Grinning
Dobre urządzenie dla fanów Sonic'a (ja) oraz dla ludzi których niestety nie stać na PSP (nie ja Grinning ).
Miałem nadzieję, że nagrasz inny model kieszonsolki od AtGames, a mianowicie "The Arcade Ultimate" ma trochę mocniejsze flaki, obsługuje dodatkowo gry z Megadrive no i ma wejście na kartę pamięci, dzięki czemu nie ograniczają nas domyślnie zainstalowane gry
Wytrzasnąłem to ze strony producenta http://www.atgames.net/
[ciekawostka] jeśli raz wejdziesz z jakiejś przeglądarki na tą stronę, to bez usuwania ciasteczek na nią już nie wrócisz