Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Używane gry a online passy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Jako że myśląc o wakacjach i graniu w podróży niedawno zaopatrzyłem się w PS Vita w bardzo okazyjnej cenie. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia a mianowicie granie po sieci na używanych kopiach gier. Chodzi mi mianowicie o to które z tytułów mających możliwość grania po sieci mógłbym zakupić w formie używki a których nie ze względu na online passy. A żeby bardziej sprecyzować moje typy najbardziej interesuje mnie sprawa z Little Big Planet, Assassin's Creed III: Liberation oraz obydwoma częściami Raymanów. Oczywiście możecie wymieniać inne gry z których możemy czerpać frajdę zarówno na singlu jak i w sieci bez konieczności wykupywania rzeczonego online passa na używanej kopii, może wyjdzie z tego ala poradnikowy wątek
Z góry dziękuję za odpowiedź
Do LbP jest, Assassin's Creed nie ma i do Raymanów też nie ma.

TIP: Rayman Legends zawiera też obrazy z Origins. Trzeba je tylko odblokować zdrapując zdrapki.
A skoro już temat został rozpoczęty, to spytam, Sony przed premierą mówiło, że gry będą przypisywane do konta PSN, nawet te na kartach, a, że wtedy nie spodziewałem się, że Vita wpadnie w me ręce to nie interesowałem się zbytnio tym tematem.
Więc chciałbym wiedzieć, czy pomysł ten został anulowany jeszcze przed premierą, czy pierwsze gry faktycznie przypisywane były do kont?
anulowano go Smiling