Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Borderlands 2 na Vitę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

Chciałbym sobie kupić sobie wyżej wspomniane Borderlands gdzieś za granicą (bo Cenega oczywiście w takich momentach nie odpowiada na maile) np. na Amzaonie. Tylko, że są tam dwie możliwości:

-tańsza
-droższa

Teraz powstaje pytanie, którą kupić skoro jedna jest dystrubutorowana przez Sony, a druga przez Sony Software. Może polecacie inne sklepy? Jeśli wiecie, to proszę o odpowiedź. Swoją drogą to zapowiada się świetnie.

Dzięki!
Może odejdę trochę od tematu, ale myślę, że spokojnie możemy tutaj o tym rozmawiać. I jak ktoś zakupił bordera na vitkę? Jak wrażenia, grafika, optymalizacja, wygoda?
Szczerze powiedziawszy, słysząc o tym, że wychodzi, lekko się ucieszyłem i planowałem zakup. Jednak po przeczytaniu recenzji wada, jaką są dropy fps'ów, sprawiła, że rozmyśliłem się natychmiast. Płynność w grach jest dla mnie najważniejsza, szczególnie w czymś tak dynamicznym jak Borderlands.
Panowie, kupiłem.

Niektórym może przeszkadzać spadek FPS'ów, ale tylko przy bossach odczuwałem lagi. Grafika oczów nie rozwala, lecz mogło być gorzej Torll . Mam nadzieję, że patche poprawią framerate. Jeszcze dwie sprawy: jak macie karty 4GB (jak ja) to nie kupujcie ze stora, tylko sprowadzajcie pudełko z Anglii, a po drugie najgorzej chyba wypada smyranie tylnego ekranu dotykowego i przypadkowe rzucanie granatów. Jednak polecam tylko fanom serii, "niedzielnych graczy" zirytuje framerate, grafika i interfejs dotykowy.

A co do tych ofert na Amazonie: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00JE...1590473031 Torll
W Killzone panel dotykowy też może służyć do biegania, ale oprócz tego jest przycisk. Faktycznie bieganie za pomocą tylnego panelu jest ciężkie do wpojenia sobie Winking

PS: Ile płaciłeś za przesyłkę z Amazon'a?
Zyga,

Gry w końcu nie kupiłem na Amazonie. Grę kupiłem tutaj, bo wychodziło wtedy trochę taniej:

http://www.365games.co.uk/playstation-vi...me-ps-vita

Teraz nie wiem, czy się opłaca na Amazonie, czy na 365games.co.uk.

Ale wracając do pytania o przesyłkę, z tego co się orientuję jest to ok. 4.99 funta.