Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czarne paski (mura effect)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. kupiłem sobie ps vita 2 dni temu i wieczorem okazało się że na ciemnym tle i w ciemnym pomieszczeniu na ps vita robią się różne kreski itp chyba było ich 4-5 .
Pytania:
Czy to może zaszkodzić ?
Jeśli jest na gwarancji, to może udaj się do najbliższego Sony Centre lub sklepu, w którym kupowałeś Vitę. Szkoda czasu. Może ci wymienią na nową?
Ogromna ilość tej konsolki ma ten problem (uroki wyświetlacza OLED). W każdym razie nie zaszkodzi to zupełnie Twojej konsoli, a nawet jeśli wymienisz to jest ogromna szansa, że ta konsola również będzie posiadać efekt mura. Zalecam więc po prostu się przyzwyczaić, albo nie grać w całkowicie ciemnych pomieszczeniach Smiling
Chmurowaty masz ten problem na swojej Vicie?
Popieram Chmurowatego. Sam mam ten problem, z którym zdążyłem się przyzwyczaić, posiadam jedną krechę średniego rozmiaru. Wiedz, że oddając na gwarancję do Sony nie doczekasz się żadnej zmiany - oddałem do sklepu korzystając z prawa rękojmi, oni postanowili wysłać ją do Sony, które stwierdziło, że to często spotykany problem blablabla i nic z tym nie zrobią. Ekrany OLED jak Chmurowaty napisał tak mają, jeżeli chcesz tego uniknąć, poszukaj nowszej wersji konsoli posiadającej ekran LCD, aczkolwiek mi osobiście nie przypadł do gustu ze względu na brzydsze kolory.
Czyli wszystko raczej dobrze Smiling no to nie oddaję bo to nie ma sensu Smiling.