Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kupno Laptopa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wieczór Smiling Ostatnio zastanawiam się nad kupnem laptopa, byłbym wdzięczny gdybyście coś polecili, może być nowy jak i używany. Laptop ma służyć zarówno do pracy jaki i trochę do grania :p Nie chodzi mi też o ty by BF4 biegał na ultra, fallout stare i te nowsze, LoL'a plus gry typu CS i South Park, tj. nowe lecz mające małe wymagania. Moje fundusze to ok. 2500 zł. Dzięki z góry za pomoc Smiling
http://www.x-kom.pl/p/161441-notebook-la...a8a776ae59

Wydajny procesor i5 oraz grafika GT755M, powinna w 100% wystarczyć, dodatkowo laptop jest ładnie wykonany i posiada aluminiową obudowę oraz podświetlaną klawiaturę.

Jeśli jednak chciałbyś pograć w bf4 na ultra to też są warianty tego laptopa z GT755 w SLI(czyli dwie kart graficzne, aktualnie działa to bardzo fajnie, trzeba tylko poczekać na sterowniki do nowszych gier Smiling ) ale to już będzie ~3000zł.
Ja pierdziele, przed świętami za wersje z 8gb RAM dałem 3000 Childish Shame on me !
Tak czy inaczej Y510p, posiadam już od 4mies i jest całkiem spoko.
Gry takie jak MoH, Injustice czy Burnout Paradise śmigają bardzo ładnie ALE pod ładowarką. Gdy laptop jedzie na baterii automatycznie wł. się jakiś Lenovo'ski (?) program do oszczędzania energii, który ogranicza osiągi lapka i za nic w świecie nie chce się wyłączyć.

Laptok działa bardzo cicho nawet przy dużym obciążeniu (czyt. po godzinie grania), tylko nagrywarka strasznie buczy.

Jakość dźwięku mnie pozytywnie zaskoczyła, Łaj510Pi nie pierdzi jak większość lapkow. Nie jest to tez jakas superpromegastudiohustlarainbowpuke jakosc, ale do YT czy jakiejś gierki na uczelni spokojnie styknie.

A no i lapek sie strasznie szybko brudzi i trudno go wyczyscic.