Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jestem Nowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć lubię kurczaczki i nie zwracajcie uwagi na sygnaturę i avatara.
Witaj na forum!
Na samym początku, jak zawsze, zapraszam do zapoznania się z FAQ i Regulaminem forum by twój pobyt tutaj nie skończył się zbyt szybko Winking

Co do tematu - Może powiedz coś więcej? W jakie gry lubisz grać najbardziej? Co Cię tutaj przywiodło? Na jakich platformach zazwyczaj prowadzisz rozgrywkę? ^^

No i jeszcze jedno, pisząc w temacie "hej, nie zwracajcie uwagi na XXX i YYY" brzmi to, jakbyś chciał, abyśmy właśnie koniecznie sprawdzili co tam jest. Na forum panuje tolerancja ( w większości przypadków...) i jeżeli nie będziesz obrzucał nas swoim kucykowym zamiłowaniem to wszystko będzie cacy. W innym przypadku niektórym może się to nie spodobać Winking
Anyway, jeszcze raz bardzo gorąco witam Cię na forum i zapraszam do miłej konwersacji!
Bardzo proszę o napisanie o sobie czegoś więcej. Tematy powitalne nie służą do nabijania licznika postów, a przedstawienia swojej osoby reszcie społeczności. Niewiele dowiedzieliśmy się od Ciebie po powyższym poście.
To tak gram w najróżniejsze gry, od fps aż do strategicznych moje posiadane konsole to "Playstation 3"
"Playstation Portable" 1004 i 3004 oraz "Playstation Vita" i mimo to, że mam same konsole Sony lubię i konsole Microsoftu i Nintendo. A moja ulubiona gra jak na razie to "Grand Theft Auto V" Fajnie by było z jak by ktoś chciał pograć (nicki w sygnaturze).
P.S. nie zamierzam gadać z kimś na jakichś czatach głosowych.