Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Uszanowanko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wszystkim. Jestem Andżej ale możecie mi mówić Stefan, Marek, jak wolicie Grinning Lubię grać w gry, tak jak większość użytkowników tego forum Smiling Moimi zainteresowaniami są gry, muzyka, dziewczyny. Ogólnie chcę powiedzieć, iż wszyscy na Arhn.Eu wykonujecie kawał świetnej roboty - tak czymać Smiling

PS. O co chodzi z tymi kurczaczkami? Wiem że są słodkie i przepiękne ale o co kaman? Grinning
Cześć Stefan Torll Nie napisałeś jaki rodzaj gier lubisz, tak więc zachęcam do rozwinięcia tego wątku.
Lubię w gry RPG FPS, wyścigi, symulacje, rzadziej strategię (HOMM 3 FTW!). Często grywam też w Horrory Smiling A tak na marginesie - Ja także lubię Final Fantasy :P
(23-04-2014, 01:06)Canalia97PL napisał(a): [ -> ]Cześć Wszystkim. Jestem Andżej ale możecie mi mówić Stefan, Marek, jak wolicie Grinning Lubię grać w gry, tak jak większość użytkowników tego forum Smiling Moimi zainteresowaniami są gry, muzyka, dziewczyny. Ogólnie chcę powiedzieć, iż wszyscy na Arhn.Eu wykonujecie kawał świetnej roboty - tak czymać Smiling

PS. O co chodzi z tymi kurczaczkami? Wiem że są słodkie i przepiękne ale o co kaman? Grinning

Witamy na forum napewno bedziesz sie tu dobrze bawił Smiling

*Trzymać a nie czymać to tak na marginesie

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Wiem że Trzymać Winking To po prostu taki mój "dowcip" ortograficzny :P