Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Minimalizowanie się gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Otóż mam następujący problem.
Losowo, przy uruchomieniu komputera, gry w czasie działania chowają się do paska.
W losowości chodzi mi o to, że raz gdy włącze komputer wszystkie gry w czasie działania minimalizują się, a raz wszystko działa jak należy.
Próbowałem zmniejszać grafikę, rozdzielczosć lub grać w trybie okienkowym. Nie było efektu.
Mój sprzęt:
- GeForce GTX660
- Intel Core i3-4130 (3.40 GHz)
- 4gb ramu

Tym razem nie mam żadnej gry do zaoferowania Grinning
Miałem identyczny problem. Winna okazała się jedna z aplikacji, która uparcie co jakiś czas (czasem co parę godzin) minimalizowała programy (albo po prostu zabierała im "focus").

Niestety, nie pamiętam który program powodował u mnie takie zachowanie, więc w najgorszym wypadku sugeruję eliminowanie podejrzanych metodą prób i błędów przez Menadżer Zadań.

Internet podpowiada, że może być winien AVG, Firefox lub proces o nazwie "TWCU.EXE".

Jeśli przypomni mi się co dokładnie powodowało u mnie ten problem, postaram się zaktualizować odpowiedź Smiling
Firefoxa ani AVG nie posiadam, więc musi to być proces "TWCU.exe".
Dla pewności sprawdziłem - wszystko już działa jak powinno Smiling
Wielkie dzięki.
Twcu odznacz z ms config sam właśnie mialem ten sam problem
TWCU, bo jeżeli pamiętam to ostatnio usuwałem to znajomemu, który miał podobny problem.

Lecz sprawdź dla pewności wszystkie pogramy, bo może masz jakiś śmieciowy (dodaj lub usuń), przeczyść CCleaner lub innym programem tego typu jak i sprawdź rejestr. Te czynności myślę są podstawą jeżeli chodzi o taką sprawę Smiling
sorry bo nie wiem dlaczego tak się dzieje ale dobrze ci chodzą gry na tym gtx 660 ?

Od zadawania takich pytań tworzy się odpowiednie, osobne tematy (albo jeszcze lepiej, przeszukuje się internet). Jeżeli nie ma się nic do dodania w TEMACIE, to lepiej nie pisać nic. Tymczasem muszę odpowiednio post nagrodzić

Proces TWCU.exe jest to sterownik od radiówki/sieciówki(pewien nie jestem). Jeżeli nie korzystasz to możesz odinstalować lub zablokuj za pomocą msconfig.