Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: "Animatsuri": Honor, Skuteczność, Tradycja - Spotkanie Arhynowiczów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: 10269534_861523940540407_3858786742064058740_n.jpg]

Już od 11 lipca - 13 lipca odbędzie się Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri": Honor, Skuteczność. Ja osobiście planuję przyjechać do Warszawy z Siemiatycz, więc będę pierwszego dnia z samego rana pod szkołą zagrzewać miejsce w kolejce Grinning Wstęp będzie płatny, lecz więcej informacji dot. rezerwacji dowiemy się wkrótce (prawdopodobnie kolejny raz rezerwacje będą przeprowadzone w turach, ale osoby które przyjadą bez rezerwacji, będą mogły zakupić wejściówkę na miejscu). W tym roku możemy się spodziewać ogólnokonwentowego LARPA, dużo atrakcji na świeżym powietrzu. Turnieje w Tekkenie, Soul Calibur, Mortal Kombat. Osobiście powiem, że planuje zorganizować 3 panele dyskusyjne (głównie o grach). Ale o tym dowiecie się trochę później. W sprawie nadchodzących informacji polecam zalajkować i dołączyć do grupy - https://www.facebook.com/events/55370224...8/?fref=ts
Do zobaczenia! Grinning

PS. Jak ktoś wybiera się z Podlasia dokładniej z Siemiatycz proszę pisać to mogę z nim/nią się zabrać Smiling
PS 2. Planujemy zrobić później afterparty Smiling Ale to nie jest jeszcze pewne Smiling

I jeszcze jedno: Weźcie 3DS'y bo będziemy mogli połapać sobie streetpassy Grinning I zdarzały się turnieje z Mario Kart więc można wspólnie pogierzyć i coś wygrać Smiling
Ja jadę najprawdopodobniej w czwartek 10 ze Słupska przez Trójmiasto. Tak więc, jak ktoś będzie jechał podobną trasą, to pisać.
Ja najprawdopodobniej pojade, nie wiem jeszcze jak będzie z komunikacją, ale cos wykombinuje. Jeżeli ktoś jedzie z okolic Hajnówki, niech da znać Grinning
Ja też prawdopodobnie się zjawie, zależy jeszcze jak będzie z kasą za same bilety za wstęp.
W sprawie biletów poinformuje w odpowiednim czasie.
Jadę z Siemiatycz, więc powinnam gdzieś być po południu 1 dnia konwentu, o ile wpuszczą te domniemane 1000 osób w miarę szybko i sprawnie. Och, nie!
Prawdopodobnie będę lecz niczego nie obiecuję. Najgorzej będzie z transportem :C

Jeżeli ktoś z Łomży i okolic jedzie to niech napisze tutaj/ew. PM Smiling
Bede! Mam tylko 30km od centrum wiec do takich zajebistych ludzi mialbym nie wpasc? Phi bede na 200% nie to co mialo miejsce z pyrkonem Torll
Melduję się! Zapraszam na moje mordercze wiedzówki growe (i na te jeszcze trudniejsze od Jo-Jo)
ja tak na 90% jak nic innego mi nie wyskoczy, pewnie na dzień przed lub od samego rana już na conplace Winking
Być może uda mi się przyjechać do Wa-wy na ten event. Z wielką przyjemnością będę chciał was poznać Smiling
przyjadę jak mi się będzie chciało ,__,
Będę na 100% Deal With It Tyle kochanych mordek z forum, no ja bym się nie pojawił? Torll
No ja myślę Torll
Ja chyba wezmę namiot, będzie gdzie pić Laughing
Ja idę do sleep roomu PC Has No Game , tam będzie pewna ładna i miła osoba... Me Gusta
Mkali, ale mnie będziesz miał po animatsuri przez 2 lata w pokoju, więc daj sobie spokój ze sleep roomem Torll
Chciałbyś Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.) Już się z nią umówiłem, i przyjedzie Me Gusta Fap
http://festiwal.animatsuri.pl/rezerwacje...zestnikow/ - pod tym linkiem możecie już złożyć rezerwację na konwencie Smiling Bez obaw o cenę, jeżeli wyjdzie taniej część kwoty zostanie zwrócona na wasze konto. Jest również możliwość zakupienia konwentowej koszulki. Btw. częściowo działa, więc możecie poczytać o Larpie itp. Niedługo edzie również działać forum i zgłaszanie atrakcji oraz "głosowanie" na nie.

Update: A jednak nie, cena jest w porządku gdyż I i II tura rezerwacji z tańszymi biletami właśnie dobiegła końca. W III obecnej narazie turze będziemy musieli zapłacić 50 zł :/
Spoczko, będę chyba na pewno. Na chińskie bajki zawsze. Nie to co Stryj...
Spory UDPATE!
Dowiedzieliśmy się bardzo dużo informacji na temat Wydarzeń/Paneli/Konkursów.
Po pierwsze informacje bardziej organizacyjne:
To już oficjalne, bo Konwent będzie odbywał się w dwóch szkołach. Jedna szkoła będzie przeznaczona głównie do noclegu/sleepów, a w drugiej będzie całe wydarzenie, panele, konkursy itd.
Następnie chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do konkursu Cosplayowego Więcej info. TUTAJ.
Program imprezy został zaktualizowany i można poczytać o zbliżających się atrakcjach. Smaczkami dla nas graczy będą zapewne konkursy w bijatykach t.j. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 lub Ultra Street Fighter IV i na pewno będzie ich więcej, gier muzycznych - DDR, 2 turnieje w Rock Band! i Ultrastar. Będzie również miejsce z grami planszowymi, poważnymi oraz mniej Smiling A z samych atrakcji wiadomo o Biegu w Kaftanie, Karaoke, Cat Fight Me Gusta, Rzut Moherem, "O serii Yakuza słów kilka" - panel o serii Yakuza na Sege, nauki Języka Japońskiego i wiele wiele więcej! Odbędzie się także LARP związany z Yakuzą, oraz inną Mafią.
Kolejny Update, znamy całą masę paneli/konkursów itp.
http://festiwal.animatsuri.pl/aktualizac...ow-i-inne/
Między innymi panele growe Jo-Ja(Screenówka, Jaka To Melodia) ,znamy resztę turniejów (dochodzą Mortal Kombat, Soul Calibur V, Tekken Tag Tournament 2) Turniej RockBand rozszerza się do 4 konkurencji Smiling , Bedzie panel dyskusyjny o Wii U oraz Xbox One PS4. Do tego masa różnych atrakcji (Whose line is it anyway Heart ) i wydarzeń. W sprawie noclegów nastąpiła spora zmiana, gdyż zamiast Drugiej szkoły, będziemy mieć do tego hale sportową (Seriously?), a czs akredytacji teraz może być o wiele szybszy pobierając swój unikatowy Kod QR. Wydrukujemy, bądź wrzucimy na telefon i kolejka od razu mniejsza Smiling

A tu taka małą lista osób, którę będą 100% na Animatsuri : Mkali, Grodek, farmaceuta, AsieQ, yamny, Cell767, Eljon.
Ja się z Wami chętnie spotkam w sobotę, ale nie będę na samym Animatsuri Smiling
Ogłaszam, że się pojawię i najprawdopodobniej zostanę do końca. Do zobaczenia.
Oficjalnie mogę powiedzieć, że na Animatsuri się pojawię, ale tylko w sobotę. Lepsze to, niż nic, więc z jeszcze większą chęcią będę chciał was poznać Smiling.
Stron: 1 2