Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PlayStation Plus na maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: SYf4jTVDTi4.jpg]
Na blogu PlayStation ogłoszono dziś, jakie tytuły dostępne będą do pobrania w maju w ramach usługi PlayStation Plus. Tym razem w ramach oferty otrzymamy kilka naprawdę dobrych tytułów.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: PlayStation Plus na maj
Dobry miesiąc. Nie mam ani jednej gry z powyższej listy, choć przed premierą bardzo chciałem spróbować Puppeteera. No i Mario Golf, którego dopiero co skończyłem ogrywać robi mi smaka na EG na Vitę. Grinning
Muramasa i Everybody's Golf to dwie gry, które chciałem mieć obowiązkowo na półce. Teraz przynajmniej sprawdzę czy warto je chociaż zakupywać do kolekcji. No i Puppeteer po demie wydał mi się na tyle fajny, że z przyjemnością łyknę pełniaka. Payday tylko najmniej mnie grzeje, bo to gra stricte sieciowa. Ale miesiąc udany, nie da się narzekać.
Żadna z tych gier nie jest tytułem na który planowałem wydać w najbliższej przyszłości pieniądze, więc cieszę się, że będę mógł w nie pograć za darmo*
Dla mnie praktycznie każdy miesiąc w PS+ jest dobry - albo hity na które mam smaka, albo gry, których sam bym nie kupił, więc świetna okazja do poznania czegoś nowego.

*tak, wiem, nie do końca za darmo bo płacę abonament
Ehh, w takich momentach żałuję posiadania konsoli Microsoftu zamiast Sony, gdyż panowie z Redmond nie dają zbyt ciekawych tytułów w ramach golda, pomijając już bezsensowne blokowanie funkcji internetowych bez niego. Ze względu na pada ciężko mi się przełamać, ale ogólnie mimo posiadania X-klocka, jestem wielkim fanem i kibicem Sony. Świetna lista gier, z resztą jak zazwyczaj.
@Patrol nie chcę się kłócić bo też bardzo kibicuje sony i ich sprzętowi ale przecież posiadacze konsoli od microsoftu tez dostaja gry np dead island,sleeping dogs czy lara croft.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
@Chopin ale spójrz na to, co daje Microsoft, a co daje Sony. Nie chodzi mi już nawet o to czy tytuły są "fajne", bo to jest kwestia indywidualna. Patrząc na tytuły AAA, to takie Dead Island nie umywa się do Payday'a już nie ze względu na jakiekolwiek porównywanie, ale sam fakt, że DI jest z roku 2011 a PD2 z 2013. To tylko udowadnia, że Microsoft leci po kosztach i przy Sony wypada miernie.

Zaznaczam, że już nie chodzi mi o to, że jestem sępem na tytuły za "darmo", bo subskrybowałem Golda przed ofertą z grami. Chodzi mi tylko o to, że jeśli Microsoft po tylu latach stara się dogonić sony, to powinien to robić z klasą, a nie rzucając swoim klientom ochłapy.
To też w 100 % prawda,no niestety microsoft woli dac starą gre niż nową byle tylko była Trollface nic na to nie poradzimy ale przez to coraz bardziej ich nie lubie Childish

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Jestem bardzo zadowolony z oferty PS+ na ten miesiąc. Nie narzekam, gdyż dostaję wiele wyśmienitych gier za pół darmo. Nie rozumiem hejtu niektórych osób na tę usługę.
(27-04-2014, 00:03)kaczmar456 napisał(a): [ -> ]Jestem bardzo zadowolony z oferty PS+ na ten miesiąc. Nie narzekam, gdyż dostaję wiele wyśmienitych gier za pół darmo. Nie rozumiem hejtu niektórych osób na tę usługę.

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, szczególnie teraz gdy Plus jest wymagany do gry online na PS4. W zaistniałej sytuacji mnogość gier otrzymywanych miesiąc w miesiąc należy traktować jako prezent lojalnościowy od Sony, w dodatku zostawiający za sobą na kilka długości konkurencyjne Games with Gold które w porównaniu do oferty PS Plus jest żartem.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
Czy tylko mi tutaj Payday freezuje?
Wielka szkoda bo gra jest bardzo klimatyczna.