Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Przyjmę] Diablo III
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
Taka sprawa jest. Chciał bym sobie przetestować gierkę zanim kupię(jeśli w ogóle kupie), jednak darmowy trial to za mało. Problem w tym, że nie chcę kupować gry za 200 zł(z dodatkiem), jeśli po tygodniu miało by mi się znudzić.
Dlatego szukam jakiejś dobrej duszy.
Masz konto battle.net z wykupionym diablo III (dobrze by było z dodatkiem, ale nie jest konieczny) którego nie używasz/nie potrzebujesz? Do ciebie kieruję swoją prośbę!

Możesz mi tego konta użyczyć? Na kilka dni, max kilkanaście. Nie potrzebuje dostępu do maili, zmian haseł itp. Tylko możliwość zalogowania i pogrania trochę.
Nie mam zamiaru nic kraść, usuwać czy zmieniać na koncie. Chciał bym założyć nowa postać(lub dwie), pograć parę dni, wbić ze 30 poziom, może 40 jeśli łatwo pójdzie i tyle.
Co z tego będziesz mieć? Generalnie nic. Chyba, ze moja postać będzie cie interesować. Zawsze to coś. Trochę złota, jakieś przedmioty i sama postać już nie z pierwszym poziomem zaraz po założeniu, a z dobrym startem wymaxowania.

Liczę na to, że znajdzie się ktoś kto użyczy konta na te kilka dni Winking

Ps. Proszę o powstrzymanie się od komentarzy w temacie o tym, że tylko chcę okraść konto. Jak dla mnie, może być to nawet puste konto które nie ma żadnych postaci ani innych gier wykupionych. Chcę tylko sprawdzić grę. Wiem, że prośba może trochę dziwić, sam bym się zastanawiał, czy udostępnić konto jeśli bym takie posiadał, a ktoś by o nie prosił. Może jednak znajdzie się ktoś, kto by chciał pomóc, tak jak za czasów bety, kiedy niektórzy udostępniali ludziom swoje konta aby każdy mógł testować grę przez dzień czy dwa... A kolejki sięgały kilkunastu osób...
Chcesz żeby ktoś ci użyczył konto, żebyś mógł sobie przejść grę bo szkoda ci 200 zł na nią? Przynajmniej ja tak rozumiem całą tę gadkę o testowaniu. Trial do sprawdzenia funkcji gry wystarcza, albo ci się podoba albo nie.
Przypominają mi się podobne teksty "piratów" - "ja ściągam gry żeby je testować, jak przejdę i mi się spodoba to kupię" Laughing
Post autora to opakowane w ładne pudełko żebranie i żerowanie na naiwności innych forumowiczów, sprzeczne z punktem §2.13 regulaminu. Sam również bardzo chętnie pośmigałbym nowym BMW czy pograł chociażby na PS4 - "nie chcę wszak kupować konsoli za 2000 złotych, jeżeli miałaby mi się znudzić po tygodniu". Ktoś pożyczy?

Drogi autorze wątku. Jesteś na forum od niemal miesiąca, a powyższa wypowiedź jest Twoją pierwszą tutaj. Zrobiłeś naprawdę kiepskie pierwsze wrażenie, bezczelnie prosząc o przekazanie Ci gry do "testowania". Blizzard ma naprawdę przyjazną nowicjuszom, śmiem twierdzić iż najlepszą obecnie na rynku politykę zajawiania swoich tytułów graczom w nich nieobeznanych. Czy to Starcraft, Diablo czy Warcraft, każda jedna oferuje do pewnego stopnia rozgrywkę zupełnie za darmo, pozwalając poznać tytuł i przekonać się o jego solidności. Nie mam zielonego pojęcia jakim cudem można nie wyrobić sobie zdania o grze korzystając z darmowego triala w Diablo, umożliwiającego poznanie calutkiej mechaniki i pokonanie nawet pierwszego z większych bossów. Solidne kilka godzin rozgrywki, oferujące 100% contentu z pełnej wersji.

Temat zamykam, ostrzeżenia jednak mimo wszystko nie wlepiam, choć ciśnienie z powodu powyższej bezczelności solidnie mi się podniosło.