Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Tytuł starszego FPSa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od pewnego czasu chodzi za mną pewna gra, w którą grałem z 10 albo i więcej lat temu, ale niestety nie pamiętam tytułu i nikt jak na razie nie był w stanie mi pomóc.
Był to FPS i chyba posiadał Polski dubbing, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Pierwsza misja odbywała się w kanionie (chyba). Mieliśmy możliwość wejścia do czołgu/wozu pancernego, którym należało przejechać przez przesmyk. Pojazd, który jechał za nami ulega jakiemuś wypadkowi i odcina drogę reszcie naszej załogi.
My w naszym czołgu dojeżdżamy do przeszkody typu płot i dostajemy rozkaz ostrzelać fabryke/baze przed nami. Przylatują samoloty, baza wybucha, koniec misji, medale te sprawy.

W drugiej misji byliśmy sami. Zaczynaliśmy na plaży/molo i mieliśmy za zadanie iść leśną ścieżką. Był tam posterunek z dwoma żołnierzami nieprzyjaciela, których unicestwiamy i idziemy dalej. Dochodzimy do plaży z bunkrami (Klik Rimshot ) które musimy wysadzić by poduszkowiec transportowy dostarczył nam czołg. Wsiadamy do czołgu i... nie pamiętam co dalej Childish
Pamiętam za to, że w tej misji była wioska przejęta przez oddziały wroga (chyba nazistów), a w kościele znajdował się miotacz ognia.

Nigdy nie ukończyłem 2giej misji wiec trzeciej nie znam.

Oczywiście mogłem coś pomieszać i to grubo, mógł to być nawet TPS, aale chyba nie.

Świta coś komuś ?
Z góry dzięki
NWWM
Jak na moje oko jest to C&C Renegade.
DOKŁADNIE!
Nie wyglada tak widowiskowo jak ją zapamietalem, ale i tak sie niezle trzyma
Dzieki Haptisim

NWWM