Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: RetroGralnia 2014 - święto starych komputerów i gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
We Wrocławiu w dniach 21-22 czerwca odbędzie się impreza poświęcona starym grom, zabytkowym komputerom i konsolom pochodzącym z lat 70-90’.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: RetroGralnia 2014 - święto starych komputerów i gier
Ktoś z redakcji zostanie oddelegowany, żeby zrobić materiał ?Smiling
Prawdopodobnie ja i pewnie ktoś jeszcze, ale to wyjdzie w praniu, kiedy już wszystko ustalimy.
Kurcze dlaczego takich fajnych imprez nie ma w Bielsku i okolicach (a może ja o czymś nie wiem It Is A Mystery ).
O RetroGralni 2014 słyszałem już w Styczniu a na kanał Borga i MFX'a odpowiedzialnych za imprezę wpadłem jakoś w październiku. Jeżeli ktoś jest typowym retro fanem musi tam być ! Chłopaki mają naprawdę ciekawy sprzęt taki jak: Amiga CD 32, Commodore 128, Amiga 600 (dość mało popularny model Amigi 500 w Polsce) i wiele więcej. Polecam zajrzeć na ich kanał (link https://www.youtube.com/user/CoolKonTV ) Głównie dzięki nim zacząłem się interesować retro sprzętem. Żałuję, że nie wpadnę, ale mam nadzieję, że (jeżeli takowa powstanie) będę na RetroGralni 2015.