Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Darmowe gry lub jakieś hacki :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Czy istnieją jakieś inne darmowe gry na ps vita oprócz fireworks , cliff diving oraz table soccer? Znudził mnie już ten tenis którego kupiłem oraz retro city rampage a za bardzo to ja pieniędzy na gry nie mam :/.
Istnieją. Jest kilka demówek świetnych gier jak Tearaway. Albo jeszcze jest kilka darmowych gierek typu Ecolibrium, No Heroes Allowed: No Puzzles Either!, Destiny of Spirits, Frobisher Says i tym podobnych. W innym wypadku trzeba sięgnąć po gotówkę i zakupić kilka ambitniejszych tytułów, a "hacków" nie polecam używać, bo są nielegalne Smiling
Chmurowaty mam pytanie.. czy jak kupię ps plus na allegro 30 dni to czy będę mógł kupić te gry na ps vita które teraz są za darmo tylko dla ps plus ? Czy przy podawaniu kodu do realizacji trzeba podawać dane karty lub przy pobierania gry ? Smiling
Z tego co wiem, to te 30 dniowe wymagają podania danych karty. Ale te powyżej 30 dni już działają normalne i chyba warto trochę pieniędzy zachomikować na tę usługę
kurczę jak z kartą to mam problem Childish a jak uda mi się , bo są tutoriale na internecie 30 dni bez karty to czy można grę pobrać ?

a czy to prawda że jeżeli kupię ps plus na 30 dni to pobrana gra po 30 dniach zniknie ???
Gra, nie zniknie, lecz nie będziesz mógł jej używać, do momentu przedłużenia PS+, lub kupienia jej osobno.
Ehh... Tego się spodziewałem , nic nie jest na tym głupim świecie za darmo... Wszyscy chcą pieniądze ! Oprócz nintendo bo nintendo ma najlepsze ceny itp :V
Tak, Nintendo ma najlepsze ceny, zwłaszcza w Polsce, gdzie sklepowa dystrybucja sprzetu i gier od N praktycznie nie istnieje Grinning
Powiem szczerze, że po zakupie Vity też początkowo szukałem jakichś hacków, jednak będąc w galerii zauważyłem pudełeczko z kodem na 3 miesiące PS+ za niecałe 60zł, kupiłem i już nie myślałem o piraceniu. Potem wielkanocna wyprzedaż, więc mimo nadchodzącej rocznicy i braku ramu w laptopie wydałem prawie dwie stówki na gry, które dają mi tyle funu, że kupiłem nawet dwie gry, w które grałem najwięcej na psp w wersji tej mniej legalnej.
Zacznij od PS+, 60zl to nie majątek a masz i tak Uncharted i Gravity Rush jako gry roczne, plus 6 innych gier w ciągu okresu trwania abonamentu. Nie potrzebujesz wtedy żadnej karty ani nic.
@rombi22
Nic dziwnego, że za gry chcą pieniądze, bez nich nie powstawałyby gry.