Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Alter] Wielki Forumowy Turniej Hearthstone
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dla mnie najlepszym pomysłem by była drabinka w której gracze będą mieli około 2 dni na rozegranie bo3 albo bo5 i potem przesłanie screenów z wynikiem.

@Edit
No zapisuje się do turnieju. Grinning
Około 3 miesiące temu spróbowałem kilka partyjek, a teraz po przerwie wróciłem i gram już ponad tydzień.
Fajnie by też było, gdybyśmy grali tylko startowymi kartami, albo gdyby talie miały ograniczenie maksymalnej ilości pyłu, który został zużyty na stworzenie takiej, by "starsi" gracze nie mieli zbytniej przewagi nad nowymi.

No i oczywiście sam się zapisuję do turnieju, będzie zabawnie.

@Edit
A, no i byłoby też super, gdyby każdy uczestnik otrzymał jakiegoś aczika za udział, nie tylko wygrany.

@Edit 2
Staż- No, z dwa tygodnie już będzie. 360 Has No Game
Taki turniej też można zrobić, jednakże póki co zaczniemy z tak zwaną "wielką pompą". Dodaj jaki masz staż w grze, bo to istotne.

No i nie bądźmy zachłanni - Archon sam z siebie zaproponował okazjonalną nagrodę, czyli aczik. Mogliśmy grać o pietruszkę, a tak przynajmniej dał nam "coś". Nie narzekaj Winking

[Edit]: Zapomniałem dodać - oczywiście także się zgłaszam! Gram mniej więcej od przełomu lutego z marcem.
Również się zgłaszam. Teoretycznie do Hearthstone mam dostęp od 6 miesięcy (za czasów bety), lecz w praktyce pobawiłem się na początku maksymalnie tydzień po czym odstawiłem i wróciłem do gry dopiero, gdy na forum wszyscy zaczęli w to grać (czyli od około tygodnia).
Zgłaszam się, gram od kiedy gra weszła w darmową betę Winking
Ja też się zgłaszam. Gram na PC i iPadzie od około 2 tygodni.
Wpisz się na listę Hipo: http://arhn.eu/forum/Temat-Hearthstone-lista-graczy

Inaczej nie będzie można jak Cię wyzwać na pojedynek Winking
Zgłaszam się, gram od połowy closed bety :>
No to przegraliśmy wszyscy, można już wręczać pucharek i dyplom Pathmagowi. Okay
Jak mi przejdzie złość na tę grę, na którą obraziłem się niczym gimbus, to wezmę udział. Torll
Przykro mi, Ymir - napisałeś w temacie zgłoszeniowym, więc jesteś zgłoszony Torll Podaj tylko swój staż w grze Winking
[z] zglaszam sie. Gram od polowy bety. Jestem prosem
Mój staż? Grałem miesiąc w grudniu/styczniu
Wróciłem tydzień temu. Posysam.
To i ja się tu wklepię. Gram może od tygodnia i mam nadzieję że nie trafię na Pathmage'a. Albo dzeja Torll

Edit:
Niestety muszę się wypisać, może przy innej okazji Smiling
I jaaaa :>
Grę może na PC z 5 dni. A grałem gdzieś z 5h max Laughing PC Has No Game
Wpisałem się na listę graczy, więc potwierdzam moje zgłoszenie Grinning
Zapisuję się Wielki dzej paczy
Grałem kiedyś coś około miesiąca, gdy otworzyli betę dla wszystkich, po czym miałem przerwę i teraz znów gram od 2 tygodni.
Zapisuje się.

Grę miałem zainstalowaną od miesiąca, ale gram ponad tydzien.
Zapisuje się. Grałem może 2 weekendy.
Rejestracja zamknięta.


Od tego momentu proszę przesyłać tylko zrzuty ekranu ze stoczonych pojedynków.
Wygrana z Pojemnikoo:
[Obrazek: ax6JxZu.jpg]
I druga
[Obrazek: TPsKk5D.jpg]
Wygrana z Matim:
[Obrazek: TAPPu3j.jpg]
No i druga:
[Obrazek: vpAsp0H.jpg]
Wygrana z FeralBoarem:
1.
[Obrazek: pWTHeD3.jpg]
2.
[Obrazek: 6sWC1C7.jpg]
Stron: 1 2