Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kirby: Triple Deluxe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: w6rL-ptTXy0.jpg]
Kirby ssie. Ale tak dosłownie, nie w przenośni. Kirby: Triple Deluxe za to wciąga, jak odkurzacz. Kolorowa grafika, różnorodne plansze i multum bonusów powodują, że trudno różowego kulka nie polecić.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Kirby: Triple Deluxe
Jaram się Kirbim! Świetnie że coraz więcej recenzji jest na 3DSa Heart
Super to chodzi w 60fps. Ciekaw jestem kiedy YouTube w końcu przestanie dodawać ograniczenie do 30fps. Pewnie nie prędko.

nieprędko* - jestem moronem.
Ostatnio naprawdę dużo tych gier na 3DSa wychodzi. Tylko się cieszyć Grinning
60fps robi robote
Michał.. a po co mają to zmieniać skoro nawet na BD filmy są w 30 :P 30na film jest idealną wartością
(29-04-2014, 16:39)bololabich napisał(a): [ -> ]Michał.. a po co mają to zmieniać skoro nawet na BD filmy są w 30 :P 30na film jest idealną wartością

Filmy na Blu-Ray są zazwyczaj w 24 klatkach na sekundę... wiesz, w prędkości w jakiej są i były kręcone od dekad.
Nie wiem dlaczego, ale gdy tylko zobaczyłem ten gameplay, tą recke, i co najważniejsze, usłyszałem ten soundtrack, zachciało mi się grać w Kirby'ego Winking. Jak tylko kiedyś dorwę 3DS'a, jedną z pierwszych gier będzie Kirby: Triple Deluxe.
PS. Jak przyjemnie się oglądało materiał w 60 kl/s Smiling.
Przycinające się pokemony wyglądają przy Kribym trochę blado.
@Banan9102 Cieszę się, że nie byłem sam :]
Ja czegoś nie ogarniam czy ta gra nie miała jeszcze premiery? Archon ma wtyki u Nintendo?
(29-04-2014, 20:12)Ad-M napisał(a): [ -> ]Ja czegoś nie ogarniam czy ta gra nie miała jeszcze premiery? Archon ma wtyki u Nintendo?

Gra ma premierę za dwa tygodnie... i właśnie uzmysłowiłeś mi, że po raz pierwszy zapomniałem zaznaczyć w zakończeniu, że grę dostarczył nam do recenzji dystrybutor.

Więc wszem i wobec informuję, że grę dostarczył nam do recenzji dystrybutor. Winking
(29-04-2014, 20:15)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Więc wszem i wobec informuję, że grę dostarczył nam do recenzji dystrybutor. Winking

A więc to ta gra o której nieśmiałe wspomnienie pojawiło się w jednym z materiałów. Szczerze mówiąc myślałem że było to już Mario Golf którego recenzja również pojawiła się przed oficjalną premierą.



Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
kolejna pozycja na 3dsa którą muszę mieć Grinning
Może kirby 64 w ramach gier retro.
Widzę tą grę pierwszy raz i wydaje się być fajna
Co do tych 60Fps przeglądarka jakoś wyrabia ale karta graficzna prawie mi wybuchła. Grinning
Mi przy oglądaniu w 60fps przeglądarka się wyłączyła i wyskoczył blue screen Laughing Ale nie dziwie się mój laptop ma swoje lata
Świetnia gra zamierzam kupić 3ds napewno sobie ją sprawie
Dla takich gier warto mieć 3ds.
No dobra... Nintendo się bierze za odgrzewanie starych kotletów, które jednak wychodzi im bardzo dobrze. W takim razie tylko czekać na nowe Digimony i Megamana! Grinning
o boże ten soundtrack jest świetny fajnie wpada w ucho Grinning szczególnie jak się gra w grę gra fajnie działa 60 klatek spoko szkoda tylko że nie mam 3dsa P.S kirby naprawdę ssie Laughing