Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rozwój Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześć! Witamy na testowej wersji naszego nowego forum! Jak widzicie panuje tu na razie kompletna pustka, ale miejmy nadzieję, wraz z napływem użytkowników powoli ten stan ulegał będzie zmianie.

Na dobry początek chciałbym się dowiedzieć czego najbardziej brakuje wam na naszym forum. Z przyjemnością wysłucham również waszych sugestii i pomysłów na dalszy rozwój. Smiling
Może moglibyśmy wprowadzić "Niekończącą Się Opowieść" ? Grinning
Chodzi Ci o tą "forumową grę"? Jeśli tak to nie sądzę, że jest to dobry pomysł...
Wgraj piwka Smiling i rób jakieś eventy w postaci możliwości zagrania z Tobą oraz może serwer minecrarft, ogólnie bardzo mi się podobała strona modanagranie o ile kojarzysz, gdzie właśnie wszystko było super zrobione, jednak niestety padła Childish.
Czego nam brakuje? Na razie ludzi, z nimi klimat sam przyjdzie a i tematy się same założą.

Z rzeczy które możesz zrobić, to integracja forum ze stroną główną. Chociaż fanem shouta nie jestem, to wiem, że zawsze znajduje zwolenników więc i to byłoby wskazane.
@p4key - jest coś takiego jak "reputacja użytkownika", zobacz sobie w czyimś profilu Smiling Jest to moim zdaniem o tyle lepsze, że można dawać punkty ujemne Grinning

Ludzi zawsze brakuje na początku ale to prawda - przyjdą a forum samo się rozwinie.
(09-01-2012, 18:45)p4key napisał(a): [ -> ]Wgraj piwka Smiling i rób jakieś eventy w postaci możliwości zagrania z Tobą oraz może serwer minecrarft

Serwer Minecrafta nawet mamy (prywatny, zawsze można go rozreklamować) , a i planujemy społecznościowe eventy wspólnego grania, ale najpierw potrzebujemy społeczności Smiling
Na MC zawsze jestem chętny, zwłaszcza, że dawno nie grałem, bo kolega od dawna nie stawiał serwer Winking
- Organizowanie quizów (niekoniecznie z nagrodami Grinning).
- Wprowadzenie jakichś fajnych rang.
- Nie wiem jak ma się kwestia warnów ale proponuję zamiast ostrzeżenia okresowe bany. Np. 1 warn (ban na 1 dzień, kolejny na tydzień kończąc na roku i permie).
- Wgranie jakiegoś moda który rozbuduje statystyki, wygląda to ładniej i profesjonalniej.
- Może jakiś dzialik dotyczący programowania? Smiling

Jak coś wymyślę to dopiszę.
1. Tak jak mówił Archon - większość zależy od użytkowników. Żeby coś robić trzeba mieć dla kogo to robić Smiling
2. Chodzi Ci o rangi za poszczególną ilość postów? Bo generalnie rangę możesz sobie ustawić sam, w Panelu użytkownika.
3. To znowu zależy od użytkowników - będzie syf to będą i warny/bany.
4. Jakie statystyki masz na myśli?
5. Proponuję najpierw założenie tematu w "Offtopie" Smiling Sam będziesz mógł sprawdzić jakie jest zainteresowanie tą tematyką.
Można jakoś ustawić, by przy przeglądaniu tematów przeglądarka sama stawała przy pierwszym nowym, nieprzeczytanym poście? Trochę wkurza mnie to przesuwanie ciągłe w dół i szukanie kontynuacji dyskusji :/
Jak klikniesz na nazwę tematu na stronie głównej forum to pokazuje ostatniego posta Smiling
Dorczenzo napisał(a):1. Tak jak mówił Archon - większość zależy od użytkowników. Żeby coś robić trzeba mieć dla kogo to robić Smiling
Naturalnie. Smiling

Dorczenzo napisał(a):2. Chodzi Ci o rangi za poszczególną ilość postów? Bo generalnie rangę możesz sobie ustawić sam, w Panelu użytkownika.
Chodzi mi o rangi w zależności od postów. Na przykład 10 postów - nowicjusz, 5000 postów - nerd.

Dorczenzo napisał(a):3. To znowu zależy od użytkowników - będzie syf to będą i warny/bany.
Możliwe, że z początku nie będzie tego dużo, jednak hejterzy znajdą się zawsze.

Dorczenzo napisał(a):4. Jakie statystyki masz na myśli?
Chodzi mi o rozbudowanie statystyk, można dodać rubryki np. Userzy z największą ilością postów, ostatnie tematy itd. Koniecznie trzeba dodać również chmurę tagów pozycjonowanie to podstawa.

Dorczenzo napisał(a):5. Proponuję najpierw założenie tematu w "Offtopie" Smiling Sam będziesz mógł sprawdzić jakie jest zainteresowanie tą tematyką.
Myślę, że wśród społeczności graczy może być duże zainteresowanie.

Pozdrawiam. :P
(10-01-2012, 20:21)Skater94PL napisał(a): [ -> ]Chodzi mi o rangi w zależności od postów. Na przykład 10 postów - nowicjusz, 5000 postów - nerd.

Taki system już mamy. Zaczyna się od "Ponga" i postępuje w kierunku coraz nowoczesniejszych konsol Smiling
To przepraszam, najwidoczniej kiedy wyszedłem z inicjatywą wczoraj nawet nie obejrzałem tego dokładnie. :f Rozumiem, że gwiazdek pod nazwą będzie przybywać?
Jak najbardziej. Gwiazdek i nie tylko Smiling
Do regulaminu można jeszcze dodać max. wymiary sygnatur.
Dokladnie, nie ma nic gorszego niz przekopywanie sie przez stos obrazkow.. Proponuje wymiary 400x100px, sa wystarczajace na wiekszosc obrazkow.
Nie działa "Oznacz ten dział jako przeczytany" wyskakuję "Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie."
Ja myślę, że przydałaby się opcja "Edytuj" w ShoutBoxie. Ja sam często pisząc w sb nie zwracam uwagi dokładnie na to co piszę i pojawiają się czasem literówki, które zupełnie zmieniają sens tego co chciałem przekazać. Winking
To wtedy piszesz drugiego shouta i tyle Smiling Ja myślę że nie ma sensu wprowadzać tam opcji edytuj - shoutboxa radzę traktować bardziej "na luzie" niż forum i serio się nie przejmować drobnymi błędami Smiling Takie jest też chyba założenie.

Ew. jeśli bardzo Ci zależy możesz napisać drugiego takiego samego shouta (tylko że poprawionego) a ja albo któryś z Moderatorów usuniemy poprzedniego :p
"New Thread"?? A nie przypadkiem Nowy Temat.? Prosiłbym o zmianę.
Chciałbym zaproponować lekkie usprawnienie działu Newschool/PC. O ile w chwili obecnej to jeszcze nie przeraża, to kiedy zacznie się nagły wzrost ilości tematów może być ciężko z opanowaniem przejrzystości materiału. Zasugerowałbym podzielenie działu PC na Hardware/Software, Solucje, Pomoc oraz Gry i Artykuły.
Dzięki za sugestie! Dokładnie taki jest plan. Na razie zdecydowaliśmy się nie tworzyć subfor, żeby nie straszyły niepotrzebnie pustkami. Gdy przyjdzie odpowiedni czas, ubiczuje się moderatorów, żeby poprzenosili tematy, gdzie należy Smiling
Mam taką sugestię- Skoro opcja zablokowania danego użytkownika pozwala tylko na nie pokazywanie jego postów na forum to czemu by nie dodać takiej opcji także na shoucie?
Stron: 1 2 3