Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wielka przecena gier Ubisoftu w PS Store
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W sklepie PlayStation Store wystartowała dziś promocja na gry od Ubisoftu.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Wielka przecena gier Ubisoftu w PS Store
Wyprzedaż za wyprzedażą, Sony oszalało. Będę musiał w większy dysk zainwestować, bo 160GB to zdecydowanie za mało Smiling. Ciekawe tytuły, na niektóre mam chrapkę Smiling
Wyprzedaż świetna. Choćby ze względu na Prince of Persia Trilogy, które kosztuje niecałe dwie dyszki, co jest nielada świetną okazją. No i klasyczna trylogia Raymana za trzy dyszki - także nie wolno pogardzić Grinning

Nie rozumiem tylko promocji związanej z Assassin's Creed: Double Edition. Jak to możliwe, że ACII kosztuje 25 zł, a Double Ed. aż stówkę? To co, pierwszy Asasyn - który jest chyba najgorszą częścią z serii - kosztuje aż 75 zł? JAK, UBISOFCIE CZY TAM SONY? JAK?!

EDIT: I... wróć. Asasynki kosztują 40 zł zamiast 100 (poprawili), więc niepotrzebne marudziłem Grinning
Z drugiej strony fajnie było pomarudzić Winking
Moim zdaniem błąd leży po stronie sklepu. Przy każdej promocji jest tak, że 1 czy 2 tytuły zmieniają cenę jakiś czas po starcie. Tak samo z obniżkami dla plusowiczów. Nadal ze trzy tytułu, czhociaż cenę na nie obniżono, nie mają tego dodatkowego 10% upustu.
Polecam kupić rayman legands Smiling
(01-05-2014, 12:17)szezjo napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem tylko promocji związanej z Assassin's Creed: Double Edition. Jak to możliwe, że ACII kosztuje 25 zł, a Double Ed. aż stówkę? To co, pierwszy Asasyn - który jest chyba najgorszą częścią z serii - kosztuje aż 75 zł? JAK, UBISOFCIE CZY TAM SONY? JAK?!

To akurat stała sytuacja przy każdych obnizkach w PS Store. W dniu wprowadzenia, ceny schodzą w dół niejako falami.

Tak jak i Ty przytuliłem trylogię PoPa co przy moim studenckim budżecie i padniętym laserze w konsoli jawiło się jak miód na skołatane serce, jednakże na moje nieszczęście w Sands of Time po około kwadransie zabawy natrafiłem na freezujacy konsole glitch który trzy razy z rzędu spowodował przebudowę bazy danych. Ktokolwiek z tym samym problemem? Childish(