Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [PC] Propozycje gier do grania razem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ej. Obecnie na steam jest Return to Castle Wolfenstein za niecałe 3 Euro. Jeśli dobrze pamiętam to gra miała multi. Może by tak kupić i pograć? Po za tym świetna i godna polecenia kampania sPlayer
A nie lepiej w Enemy Territory? Jest dostępne za darmo, więcej ludzi będzie mogło zagrać. Ja proponuję Jedi Academy. Jest teraz taniutko na promocji, a nie ma nic lepszego, niż skrzyżowanie swoich świecących pał Me Gusta
A Enemy Territory na Steam? Jedi academy jak najbardziej.
Nie na Steam, ale to raczej nie problem. Jest udostępnione na stronie Splash Damage http://www.splashdamage.com/wolfet
Battlefield 3 , no niestety trzeba zapłacić za niego od około 30-50 zł , ale można ,, grać klanówki Torll ,,
Tak, RTC:Wolfenstein miało multi i to bardzo dobre. Niestety gdy ostatnio próbowałem je odpalić (w standardowej wersji, nie steam) nie wyszukiwało serwerów. Nie wiem czy już je pozamykali co byłoby strzałem w kolano, czy ja miałem coś źle skonfigurowane. Może steam ma inne serwery do tego.
Można by sprawdzić kilka modów w Armie III.
Ja jestem za Counter-Strike Source Smiling Można by obczaić parę serwerów typu 4Fun
Też bym chętnie dołączył do Return to Castle Wolfenstein, zwłaszcza że istnieje mod na COOPA, który jest świetny ^^
Do grania w te 2-4 osoby, osobiście polecam Borderlands Winking Jeżeli chodzi o coopa dla 2 graczy to Portal 2.
Wypadałoby sprawdzić Watch Dogs który zbliża się nieubłaganie.