Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hej!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Nazywam się Konrad, jak mogliscie wywnioskować z mojego kreatywnego nicku. Chodzę do liceum, interesuję się grami oczywiście i tenisem ziemny,. Od niedawna uczę sie grać na szlachetnym instrumencie jakim jest gitara basowa Smiling
Mam nadzieję, że mnie dobrze przyjmiecie i nie będę sprawiał problemów :P
To tyle. Jakieś pytania?
szlachetny instrument jest niestety przez wielu niedoceniany, sam jestem gitarzystą, na basie zagrać raczej rzadko mam okazję, ale przyznam, że bardzo lubię ten instrument Smiling jaką muzykę grasz? Smiling
Ogólnie rocka(Muse-Hysteria tylko trochę wolniej, bo jeszcze nie wyrabiam), ale staram się nie ograniczać. Koledzy potrzebowali basisty, więc i metalu troche gram Smiling
ja zaczynałem od Punk Rocka, a obecnie gram w metalcorowym zespole Smiling najbardziej lubię grać californijskiego punka( Green Day, The Offspring itd) ale dobrze, że sie nie ograniczasz, grając jeden gatunek muzyczny po prostu nie da się rozwijać muzycznie Smiling widzę, że masz 3DS-a, zaraz dodam twój Friend Code, mam nadzieję, że odwdzięczysz sie tym samym :3
to mój FC: 1392-5492-1729 Smiling (liczę na wspólna partyjkę w pokemony, ale ostrzegam, że dobrym graczem nie jestem Grinning)
życzę powodzenia z zespołem, może kiedyś spotkamy się na scenie Smiling
No i witamy na forum!!!! Smiling
Hej, witaj na forum. Mam nadzieję, że posiedzisz trochę czasu z nami.
Gitara basowa? Brzmi fajnie, zawsze chciałem nauczyć się grać na jakiejś gitarze Smiling
@Blebu, dzięki wielkie, także powodzenia na drodzę muzycznej. Moja kolekcja gier na 3DS'a jest jak narazie uboga, ale jak będą jakieś fundusze, to ją szybko wzbogaacę o jakąś Zeldę, albo za niedługo w Super Smash Bros. W pokemonach niby coś pobreedowałem, ale idealny mój team nie jest :P Już Cie dodaję.
@Grodek, polecam. Granie na czymkolwiek rozwija i w ogóle.
ja nie breedowałem w ogóle Laughing gdybyś chciał pograć, to pisz na PW, żeby nie smiecić forum Smiling
Witaj Konrad,
jak znasz już pierwsze 5 dźwięków na strunie E i A to gratulacje! Możesz już grywać na koncertach Trollface sorka za prześmiewanie, również uwielbiam bas, ale gram na akustyku i elektryku - po prostu musiałem dowalić koledze basiście Heart Kissing Peace & Love...

Fajnie, że do nas wpadłeś, wygląda na to, że nie powinieneś sprawiać problemów, ale na wszelki wypadek zapoznaj się z forumowym Regulaminem i FAQ. Baw się dobrze.
@k123onrad, może kiedyś. Teraz nie ma funduszy, ale jak się słucha metalu to wypadałoby umieć coś zagrać Laughing
@Link, z regulaminem i FAQ sie nieco zapoanałem. To nie jest moje pierwsze forum, więc jako tako jestem ogarnięty w tych sprawach(ponad 500 postów na forum o Minecrafcie, to były czasy) Smiling Dzwięki na gryfie znam już, a pierwszy "koncert" już zaplanowany na październik (50-lecie szkoły, WOW). Potem to już z górki Smiling
macie jakieś nagrania? troszkę w muzyce już siedzę, może mógłbym wam coś polecić byście pierwszy koncert szybciej zagrali Smiling
Nagrań jeszcze za bardzo nie mamy, ale jak coś będzie, to dam znać. Nie mam pojęcia kiedy konkretnie będzie jakiś materiał, ale zaczęliśmy już prace nad własnym repertuarem, bo póki co gramy tylko covery (co nie zmienia faktu, że For Whom The Bell Tolls ma świetny bas).
ok, to powodzenia jeszcze raz, daj znać koniecznie gdy jakiś materiał się pojawi Smiling