Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zakup ps4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam 1700 zl, chciałbym kupic nowe ps4 i tutaj właśnie nasuwa sie kilka pytań, zaczekać jeszcze troche i np kupic vite albo x360 czy odrazu ps4 oraz gdzie dostane najtaniej ebay amazon alledrogo?
Ja bym na Twoim miejscu poczekał z zakupem. Cena w Polsce jet teraz bardzo wygórowana, no i na razie PS4 Has No Game. O ile musisz skosztować nowej generacji i zaszpanować to kupuj, ale ja bym jeszcze poczekał z zakupem Ps4. Napisałeś, że również chciałbyś kupić Vite i poczekasz z Ps4, to bardzo dobry pomysł. Dużo gier które wychodzą na najnowszą konsole Sony wychodzą również na młodszego brata PSP. Przede wszystkim to twoje pieniądze, a zarazem Twój wybór i najważniejsze jest to, abyś Ty zadecydował co zrobisz.
Popatrz na listę gier na ps4 i zobacz czy już wyszły te, które cię interesują. Jeśli nie, to poczekaj aż wyjdzie więcej gier lub zestaw PS4+Vita (który według najnowszych plotek ma ukazać się w sprzedaży już w te wakacje).
Ja kupiłem miesiąc temu za 1699,- w bundlu z Infamous. Wydaje mi się, że można już spokojnie się zaopatrzyć, bo od września coś się zaczyna dziać w tej naszej branży. Jeśli ktoś liczy, że cena jakoś drastycznie spadnie, to raczej się przeliczy. Proponuję poszukać na allegro, ale najlepiej z jakiegoś sklepu, żeby dali gwarancję i paragon. I nie radzę bawić się w "mało używane używki" Smiling
Sry za odkop, ale teraz to już PS4 chodzą po 1499zł, zazwyczaj jednak bez żadnej gry, jednakowoż za 1699zł już można wyrwać bundle'a z Destiny. Smiling